КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Треба більше

Міський голова Івано-Франківська невдоволений рівнем залучення інвестицій у реформування житлово-комунального господарства.
Про це Руслан Марцінків заявив під час звіту про залучення коштів у реформування ЖКГ першого заступника директора департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Ігоря Сенчука. Мер за-значив, що у інших містах реалізуються десятки програм реформування ЖКГ за залучені грантові і кредитні кошти міжнародних організацій. Також міський голова доручив комунальникам якомога швидше оголосити відкритий конкурс на спорудження біогазової установки і встановлення сортувальної лінії на міському сміттєзвалищі в с. Рибне Тисменицького району.

 

Як поінформував І. Сенчук, залучення коштів на реформування ЖКГ в Івано-Франківську відбувається з двох основних джерел – державних фондів та міжнародних кредитів і грантів. Зокрема з Державного фонду регіонального розвитку було профінансовано п’ять мільйонів гривень на реконструкцію вулиці Дудаєва. Ще три мільйони передбачено на капітальний ремонт вул. Мазепи з Державного фонду со-ціально-економічного розвитку. Також, за словами І. Сенчука, департамент підготував ще чотири проекти на загальну суму 221 млн. грн., головним з яких є залучення коштів на спорудження нового моста у Пасічній.
З обласного фонду охорони навколишнього середовища було залучено три млн. грн. на будівництво фільтратопроводу з міського сміттєзвалища. Його протяжність становить 13 км. Наразі уже прокладено 3600 метрів труб. На наступний рік по фонду охорони довкілля департамент підготував ще 14 проектів на 24 млн. грн.
За кошти Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО у місті реалізується проект «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери». На першому етапі для комплексної термомодернізації трьох дитсадків, заміни вікон, дверей, встановлення ІТП та балансування систем теплопостачання у 10 бюджетних закладах залучено один млн. євро кредиту НЕФКО та 470 тис. євро гранту. Співфінансування з міського бюджету склало 80 тис. євро. Другим етапом проекту передбачається залучення ще 6,5 млн. євро для виконання аналогічних робіт у 38 бюджетних установах міста.
Наступного року розпочнеться реалізація довгоочікуваного проекту оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківська. Його загальна вартість становить 9,5 млн. євро. З них – 8 млн. кредиту ЄБРР, один млн. євро гранту і 0,5 млн. євро складе співфінансування цього проекту з міського бюджету.
Також у рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури, що фінансується Європейським інвестиційним банком, подано проекти будівництва лінії обробки мулу, реконструкції та впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках і реконструкції та модернізації системи теплопостачання в мікрорайоні «Позитрон».
«У нас є база даних проблемних питань, і як тільки оголошуватимуться відкриті проекти з реформування і модернізації житлово-комунального господарства, ми будемо брати у них участь»,– запевнив І. Сенчук.
«Так, є певні успіхи. Але мало. Ви повинні шукати додаткові кошти на модернізацію житлово-комунального господарства», – підсумував роботу комунального департаменту із залучення коштів на реформування галузі міський голова.
Стах МІРЧУК  

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники