КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Треба більше

Міський голова Івано-Франківська невдоволений рівнем залучення інвестицій у реформування житлово-комунального господарства.
Про це Руслан Марцінків заявив під час звіту про залучення коштів у реформування ЖКГ першого заступника директора департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Ігоря Сенчука. Мер за-значив, що у інших містах реалізуються десятки програм реформування ЖКГ за залучені грантові і кредитні кошти міжнародних організацій. Також міський голова доручив комунальникам якомога швидше оголосити відкритий конкурс на спорудження біогазової установки і встановлення сортувальної лінії на міському сміттєзвалищі в с. Рибне Тисменицького району.

 

Як поінформував І. Сенчук, залучення коштів на реформування ЖКГ в Івано-Франківську відбувається з двох основних джерел – державних фондів та міжнародних кредитів і грантів. Зокрема з Державного фонду регіонального розвитку було профінансовано п’ять мільйонів гривень на реконструкцію вулиці Дудаєва. Ще три мільйони передбачено на капітальний ремонт вул. Мазепи з Державного фонду со-ціально-економічного розвитку. Також, за словами І. Сенчука, департамент підготував ще чотири проекти на загальну суму 221 млн. грн., головним з яких є залучення коштів на спорудження нового моста у Пасічній.
З обласного фонду охорони навколишнього середовища було залучено три млн. грн. на будівництво фільтратопроводу з міського сміттєзвалища. Його протяжність становить 13 км. Наразі уже прокладено 3600 метрів труб. На наступний рік по фонду охорони довкілля департамент підготував ще 14 проектів на 24 млн. грн.
За кошти Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО у місті реалізується проект «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери». На першому етапі для комплексної термомодернізації трьох дитсадків, заміни вікон, дверей, встановлення ІТП та балансування систем теплопостачання у 10 бюджетних закладах залучено один млн. євро кредиту НЕФКО та 470 тис. євро гранту. Співфінансування з міського бюджету склало 80 тис. євро. Другим етапом проекту передбачається залучення ще 6,5 млн. євро для виконання аналогічних робіт у 38 бюджетних установах міста.
Наступного року розпочнеться реалізація довгоочікуваного проекту оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківська. Його загальна вартість становить 9,5 млн. євро. З них – 8 млн. кредиту ЄБРР, один млн. євро гранту і 0,5 млн. євро складе співфінансування цього проекту з міського бюджету.
Також у рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури, що фінансується Європейським інвестиційним банком, подано проекти будівництва лінії обробки мулу, реконструкції та впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках і реконструкції та модернізації системи теплопостачання в мікрорайоні «Позитрон».
«У нас є база даних проблемних питань, і як тільки оголошуватимуться відкриті проекти з реформування і модернізації житлово-комунального господарства, ми будемо брати у них участь»,– запевнив І. Сенчук.
«Так, є певні успіхи. Але мало. Ви повинні шукати додаткові кошти на модернізацію житлово-комунального господарства», – підсумував роботу комунального департаменту із залучення коштів на реформування галузі міський голова.
Стах МІРЧУК  

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники