КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

У міській раді не місце політичній боротьбі

SHkutjk-6Петро Шкутяк, депутат Івано-Франківської міської ради, фракція БПП «Солідарність»

 

За результатами виборів депутатами  Івано-Франківської міської ради стали дев’ятеро представників «Солідарності». Перед нами став вибір – набирати політичних дивідендів, перейшовши в опозицію до новообраного міського голови, або працювати над розвитком обласного центру спільно з колегами з інших фракцій.
Тож, незважаючи на окремі ідеологічні розбіжності наших партій, фракція «Солідарності» вирішила зайняти позицію конструктивної співпраці з керівництвом Івано-Франківська. Переконаний, що це був єдиний правильний вибір, адже у важкий фінансово-економічний час для держави, коли на Сході українські хлопці змушені ціною власного здоров’я і життя захищати рідну землю від агресора, ми не маємо жодного морального права ставити власні політичні амбіції вище, ніж інтерес жителів нашого міста.

Сьогодні значно важливіше вирішувати питання комунального та соціального характеру, відбудовувати інфраструктуру, працювати з потенційними інвесторами. У міській раді не місце політичній боротьбі.
Представники нашої політичної сили сьогодні сконцентрувалися на системній роботі безпосередньо в округах. Ми спілкуємося з людьми, дізнаємося про ті проблеми, які потрібно вирішувати в першу чергу.
Звичайно, стан дорожньої інфраструктури, робота комунальних служб, проблеми медичної та освітньої галузей – це ті питання, з якими жителі Івано-Франківська найбільше звертаються до депутатів. Та особливої ваги сьогодні набуває потреба запровадження енергоефективних та енергоощадних технологій. Високі тарифи, застарілий жилий фонд, зношені комунікації уже змушують задумуватись про потребу енергозбереження.
Представники «Солідарності»  уже активізували роботу із донесення до людей інформації про різноманітні програми, які допомагають знизити вартість запровадження таких технологій. Ведеться діалог з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо підтримки Івано-Франківська у цьому процесі. Ми працюємо над питаннями облаштування будинкових теплових пунктів, встановлення котлів на альтернативних видах палива, адже зобов’язані робити все як для зменшення витрат іванофранківців на комунальні послуги, так і для зміцнення енергетичної незалежності усієї держави.
Як підсумок хотілось би ще раз наголосити, що фракція «Солідарності» займається вирішенням практичних проблем мешканців міста і не буде брати участі у політичних іграх. Так, у багатьох питаннях ми допомагаємо міському голові, але залишаємо за собою право обґрунтовано контролювати роботу влади, вносити свої пропозиції. Впевнений, що консолідація усього депутатського корпусу і спільна щоденна праця є запорукою розвитку Івано-Франківська.

Поділитись:
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Мой Мир
 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • В закладки Google
 • Одноклассники
 • Міклош

  Як читачу рупора міської ради дуже просив би пана Шкутяка дати інтерв"ю-роз"яснення в такому же форматі від фракції Солідарність" про збільшення (підстава) статутних коштів КП «ЄРЦ» з 36 млн грн (Звіт про діяльність та фінансові результати КП «ЄРЦ» за 2014р) до 75 млн.грн

  (Статут КП «МІУК» , рішення Івано-Франківської міської ради від 25.12.2015р №66-2 «Про внесення змін до Статуту КП»ЄРЦ"). Рейтиг часопису і фракції «Солідарність» я надіюсь від цього зросте, якщо головному редактору редактору цей запит впаде в око. Споживачі КП «МІУК» (КП «ЄРЦ»)

  і читачі ну просто зобов"язані поділитись своїми враженнями. Депутати «Об»єднання «Самопоміч» і «УКРОП» і позафракційні можуть щось та- кож добавити без політичних амбіцій.