КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

У міській раді не місце політичній боротьбі

SHkutjk-6Петро Шкутяк, депутат Івано-Франківської міської ради, фракція БПП «Солідарність»

 

За результатами виборів депутатами  Івано-Франківської міської ради стали дев’ятеро представників «Солідарності». Перед нами став вибір – набирати політичних дивідендів, перейшовши в опозицію до новообраного міського голови, або працювати над розвитком обласного центру спільно з колегами з інших фракцій.
Тож, незважаючи на окремі ідеологічні розбіжності наших партій, фракція «Солідарності» вирішила зайняти позицію конструктивної співпраці з керівництвом Івано-Франківська. Переконаний, що це був єдиний правильний вибір, адже у важкий фінансово-економічний час для держави, коли на Сході українські хлопці змушені ціною власного здоров’я і життя захищати рідну землю від агресора, ми не маємо жодного морального права ставити власні політичні амбіції вище, ніж інтерес жителів нашого міста.

Сьогодні значно важливіше вирішувати питання комунального та соціального характеру, відбудовувати інфраструктуру, працювати з потенційними інвесторами. У міській раді не місце політичній боротьбі.
Представники нашої політичної сили сьогодні сконцентрувалися на системній роботі безпосередньо в округах. Ми спілкуємося з людьми, дізнаємося про ті проблеми, які потрібно вирішувати в першу чергу.
Звичайно, стан дорожньої інфраструктури, робота комунальних служб, проблеми медичної та освітньої галузей – це ті питання, з якими жителі Івано-Франківська найбільше звертаються до депутатів. Та особливої ваги сьогодні набуває потреба запровадження енергоефективних та енергоощадних технологій. Високі тарифи, застарілий жилий фонд, зношені комунікації уже змушують задумуватись про потребу енергозбереження.
Представники «Солідарності»  уже активізували роботу із донесення до людей інформації про різноманітні програми, які допомагають знизити вартість запровадження таких технологій. Ведеться діалог з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо підтримки Івано-Франківська у цьому процесі. Ми працюємо над питаннями облаштування будинкових теплових пунктів, встановлення котлів на альтернативних видах палива, адже зобов’язані робити все як для зменшення витрат іванофранківців на комунальні послуги, так і для зміцнення енергетичної незалежності усієї держави.
Як підсумок хотілось би ще раз наголосити, що фракція «Солідарності» займається вирішенням практичних проблем мешканців міста і не буде брати участі у політичних іграх. Так, у багатьох питаннях ми допомагаємо міському голові, але залишаємо за собою право обґрунтовано контролювати роботу влади, вносити свої пропозиції. Впевнений, що консолідація усього депутатського корпусу і спільна щоденна праця є запорукою розвитку Івано-Франківська.

Поділитись:
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Мой Мир
 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • В закладки Google
 • Одноклассники


 • Міклош

  Як читачу рупора міської ради дуже просив би пана Шкутяка дати інтерв"ю-роз"яснення в такому же форматі від фракції Солідарність" про збільшення (підстава) статутних коштів КП «ЄРЦ» з 36 млн грн (Звіт про діяльність та фінансові результати КП «ЄРЦ» за 2014р) до 75 млн.грн

  (Статут КП «МІУК» , рішення Івано-Франківської міської ради від 25.12.2015р №66-2 «Про внесення змін до Статуту КП»ЄРЦ"). Рейтиг часопису і фракції «Солідарність» я надіюсь від цього зросте, якщо головному редактору редактору цей запит впаде в око. Споживачі КП «МІУК» (КП «ЄРЦ»)

  і читачі ну просто зобов"язані поділитись своїми враженнями. Депутати «Об»єднання «Самопоміч» і «УКРОП» і позафракційні можуть щось та- кож добавити без політичних амбіцій.