КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Усе вдасться!

Senkiv MМихайло СЕНЬКІВ, депутат Івано-Франківської міської ради, фракція  ВО «Свобода»

Чотири екзит-поли впевнено проводили ВО «Свобода» до парламенту до моменту, поки ЦВК не припинило цю переможну ходу своїми строгими «4,7%». І з цим можна було би погодитися, якби такий відсоток з’явився вже наступного дня за результатами попереднього підрахунку всіх протоколів. Наголошу – наступного дня! Але ж досі діє стара традиція оголошувати попередні результати волевиявлення не у понеділок, а із запізненням на кілька днів. Як можна рахувати три доби голоси, скажімо, на 87-му окрузі (м. Надвірна)? Це ж не Китай із його перенаселенням і величезними просторами, де є кого рахувати і довго доставляти документи з дільничної в окружну комісію. Хоча, думаю, в Піднебесній все організовано технологічніше, тому наведений приклад не буде вдалий. А що конкретно дає затягування перерахунку голосів?

Скажімо, той самий 87-ий округ показував кращі результати для націоналістів порівняно із обласним центром. Об’єктивно у тій місцевості у людей підтримка програмних ідей ВО «Свобода» вища. Проте в Івано-Франківську здійснювати контроль за підрахунком голосів легше. Оперативно зібрані протоколи із мокрими печатками з усіх дільниць, жорсткий контроль на рівні ОВК не залишають для «підрахувальників» поля для маневру. Тому свій результат «свободівці» більш ефективно змогли відстояти в столиці Прикарпаття. Але от у райцентрах – «знак питання». Тож, як наслідок, Надвірна замість перевищити івано-франківські 10,8%, показала більш як на відсоток нижчий результат для «Свободи». І так, як можна зрозуміти, по всій Україні. ОВК відправляють документи ДВК на уточнення, ДВК «уточнюють», усі разом – не поспішають надсилати в ЦВК дані, міцно тримаючи планку 4,7%. Спритність рук і жодного обману.
Кому це може бути вигідно? Тут і до ворожки не ходи. Путлєр перший зацікавлений в тому, щоб послабити вплив правих на Україні як агресивного політичного суперника. Чи були серед неофіційних мінських домовленостей обіцянка Порошенка «посприяти» невходженню жодної правої сили до парламенту – невідомо. Сумніваюся, що про це хто-небудь колись дізнається. Але і Європа не фанатіла від «Свободи». Достатньо згадати недавні події зимового Майдану. «Ештони катчери» та інші симпатики з великого світу, приїжджаючи до Києва на підтримку протестуючих, воліли позувати на камери в обіймах опозиційних Яценюка та Кличка, тримаючись від такого ж опозиційного Тягнибока осторонь. Специфічне обличчя «Свободи» відлякувало від неї європейську політ-коректну трясовину. Чи були якісь домовленості Порошенка з Меркель щодо радикально-правих поза Верховною Радою, також загадка. Зрештою, в нашій історії є також внутрішні вигодонабувачі. Бо для переможців виборів 15 «свободівських» місць, у разі неподолання прохідного бар’єру, пропорційно саморозприділяться. Хто б відмовився від такої цукерки?
Одним словом, такі дані ЦВК вигідні всім, крім тих шести відсотків українців, які реально підтримали Олега Тягнибока та його партію. Але хто то рахує. От на сході в Іловайському котлі загинуло стільки українців, що й досі офіційні цифри не можуть назвати. А тут мова не про життя, а всього лише про голоси. Та й ті не з Донбасу.
Які підсумки виборів? Насамперед такі, що жодної трагедії, за винятком примітивного обману людей, не сталося. До Верховної Ради пройшло достатньо сил, які декларують чіткі проукраїнські месиджі. У разі виконання щодо України, її внутрішньої та зовнішньої політики хоча б половини обіцяного за наступну п’ятирічку ми всі повинні побачити іншу державу. Тим більше, що Президент у нас також налаштований на проукраїнську позицію і під цією риторикою провів до парламенту достатньо хлопчиків-«помагаїв». А ВО «Свобода» просто вимушена перебудувати свою роботу, щоб продовжити діяльність та політичну боротьбу в нових реаліях. Вірю, що у нас усіх усе вдасться!

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники