КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Щоб і сліду не було

Щоб і сліду не було

08:02:37, 10 Жовтень 2017

В Івано-Франківську планують демонтувати 150 незаконно встановлених малих архітектурних форм. Про[...]

No thumbnail available

Прикарпатські пенсійники до перерахунку пенсій готові.

06:51:27, 10 Жовтень 2017

Слово за Парламентом Впродовж останніх днів «гаряча лінія» Пенсійного фонду є дійсно «гарячою». Сту[...]

Резервістів кличуть на збори

Резервістів кличуть на збори

07:28:04, 8 Серпень 2017

Івано-Франківську необхідно направити 50 резервістів на 30-денні військові збори на Яворівський полі[...]

Перший дзвоник кличе

Перший дзвоник кличе

07:25:42, 8 Серпень 2017

Цього року за парти івано-франківських шкіл сядуть 3 тис. 108 першокласників. Про це повідомив ди[...]

«Срібло» Кубка Європи

«Срібло» Кубка Європи

06:11:27, 8 Серпень 2017

У румунському місті Арад завершився Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. У ваговій [...]

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

07:40:34, 8 Серпень 2017

В Івано-Франківську продовжуються роботи на кільцевій розв’язці на Привокзальній площі. Минулого тиж[...]

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

07:19:55, 8 Серпень 2017

У Хмельницькому закінчився чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. Вероніка[...]

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

01:34:58, 8 Серпень 2017

Відповідно до статей 7, 43, 44, 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабін[...]

Розширення можливостей

Розширення можливостей

06:23:14, 7 Липень 2017

Міська влада продовжує працювати над збільшенням пільг і знижок, які надаватиме  «Картка іванофранкі[...]

Палац – громаді

Палац – громаді

06:21:30, 7 Липень 2017

Міський голова Івано-Франківська переконаний, що палац Потоцьких має бути у власності громади і стат[...]

В Івано-Франківську презентували Українську галицьку партію

Засновники партії розповідають, що рішення про створення УГП було прийнято у важкий для України час – пік правління Януковича. Аби пройти всі етапи законодавчих та юридичних вимог, знадобилося майже два роки. І ось 18 серпня 2014 року Українську галицьку партію зареєстровано.
«Українська галицька партія зареєстрована як всеукраїнська і має право брати участь у всіх політичних подіях України. Але наша партія – крайова – створена насамперед для галичан, для того, аби представляти інтереси нашого краю як на місцевому рівні, так і на рівні українському. Ми не придумали нічого нового. Регіональні партії – це досвід багатьох європейських країн», – каже Ігор Мельник, голова політради УГП.

Серед пріоритетів у діяльності УГП – відбудова Галичини у політичній, економічній та культурній сферах. Своїм завданням партія ставить також якісно підняти рівень української політики і вплив галичан на розвиток України, зокрема, за вектором на Європу.
УГП – партія цінностей, а не одного лідера. Підтримує постійну ротацію кадрів. Людина може займати партійну посаду максимум два роки, аби не цементуватись на одному місці.
«Серед цінностей, які сповідує УГП: український християнський консерватизм, традиціоналізм, субсидіарність, солідаризм. Маю на увазі, що влада повинна захищати власність та дбати про нужденних. А також ми культивуємо традиційну для Галичини культурну толеранцію. В основі діяльності стоїть повага до людської гідності.
Серед основних принципів роботи: колегіальність та неперервність, що є дуже важливим для партії, яка гуртується навколо цінностей, а не навколо певного лідера. Пройдуть роки, люди зміняться, а партія залишиться», – наголошує Віктор Кімакович, член політради УГП.
У найближчих планах – запрошення до своєї діяльності молодих активних людей, які є відповідальними та прагнуть змін у своїх громадах. «Саме молоді люди мають привнести нові ідеї та елемент модерну у таку традиційну, консервативну галицьку партію. Тож запрошуємо всіх, хто поділяє наші цінності, до активної співпраці», – акцентує Тарас Чолій, заступник голови ради української Галицької Асамблеї. Партія має стати соціальним ліфтом для молодих людей, які хочуть розвиватись самі та зробити добрі справи для свого регіону та країни.
«Ми плануємо шукати тих людей, які здатні бути доброю владою для наших громад. Сьогодні доброго господаря треба просити йти у владу, бо у нас влада як клеймо. Нам потрібно, аби наш регіон був найкращим не для того, аби комусь щось показати, але був найкращим для нас і наших нащадків», – зазначає Богдан Панкевич, голова ради української Галицької Асамблеї.
Під час презентації УГП в Івано-Франківську зібралось багато місцевих громадських діячів, котрі висловили свою підтримку новій політсилі. Зокрема, позитивно відзначили новизну першої в Україні регіональної партії, починаючи від назви і закінчуючи ідеями якісного представлення регіону в парламенті та відродження галицької політики. Також оцінили якісний персональний склад, зокрема, поєднання досвіду старшого покоління та молодої енергії.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники