КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Високі ставки

Lokomotivoremontniy-zavod-reyderske-zahoplennya-piket-potyag-poyizd1_7246-890x395Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків виголосив звернення до керівництва області «Про підтримку наміру передачі Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» у комунальну власність», а міськрада прийняла рішення про участь Івано-Франківської міської ради у конкурсі з повторного продажу пакета акцій ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод».

LitakyІ першу, і другу ідею засудила міськрадівська фракція «УКРОП», яка проігнорувала засідання сесії, натомість розповсюдила заяву, в якій звинуватила Руслана Марцінківа та міську владу в тому, що «розвертають Івано-Франківськ на шлях «світлого комуністичного майбутнього».  Нагадаємо, «Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ» перебуває в концесії у ТОВ «Скорзонера», наближеній до нардепа-«укропівця» Олександра Шевченка.

Політична боротьба між Русланом Марцінківим та Олександром Шевченком за електоральне лідерство в Івано-Франківську щораз наочніше зміщується в економічну площину, де не лише ставки на ремонт міських доріг, а й на стратегічні об’єкти економіки обласного центру.

Присутні на позачерговій 14-ій сесії Івано-Франківської міської ради депутати майже одноголосно і без обговорень підтримали всі внесені міським головою на її розгляд проекти рішень.
Як повідомив на початку засідання міський голова Руслан Марцінків, до участі в сесії зареєструвалися 24 депутати. Однак згодом їх кількість у сесійній залі збільшилася, і у голосуваннях брали участь 29-30 депутатів, а 13-14 не голосували.
Перед початком розгляду трьох питань порядку денного міський голова виголосив звернення до керівництва області «Про підтримку наміру передачі Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» у комунальну власність». За його словами, міськвиконком має намір прийняти Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ» до комунальної власності, і він повинен стати спільною власністю міста та області.
«Те, що летовище перебуває у концесії, фактично у приватній власності, не дало позитивних результатів, а лише погіршило стан об’єкта. Теперішній власник не виконує своїх зобов’язань згідно з договором концесії, що призвело до того, що з летовища йдуть авіакомпанії», – зазначив Р. Марцінків.
У цьому контексті міський голова пригадав досвід турецьких авіаліній, які, як він висловився, «грандіозно заходили до Івано-Франківська, а здійснивши кілька рейсів, припинили співпрацю», та наголосив: «Аеропорт перебуває в жахливому стані, злітні смуги давно потребують ремонту. І якщо не почати відновлювати його зараз, наслідком може стати продаж летовища за безцінь з подальшим занепадом та знищенням об’єкта, який має важливе значення для подальшого розвитку міста». Р. Марцінків також додав, що «розвиток летовища має стати спільним пріоритетом обласної та міської рад задля спільного туристичного розвитку Прикарпаття».
Наступним, за пропозицією міського голови, 30 депутатів підтримали проект рішення про участь Івано-Франківської міської ради у конкурсі з повторного продажу пакета акцій ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», а 13 депутатів за це не голосували. Як і попереднього разу, 14-ту позачергову сесію міськради у повному складі проігнорували депутати фракції «УКРОП».
Сесія також ухвалила технічне, за словами міського голови, рішення, яке дасть змогу пройти атестацію міській аварійно-рятувальній службі, яку, відповідно до змін у законодавстві, створили на базі колишньої міської пожежної команди, та проголосувала за перетворення міського пологового будинку у комунальне некомерційне підприємство «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр». Міський голова зазначив, що необхідність в ухваленні такого рішення викликана, по-перше, медичною реформою, а по-друге – значною кількістю скарг на роботу міського пологового будинку. Зрештою, він особливо й не приховував, що йдеться і про зміну керівника медичного закладу. «Стан пологового будинку не задовольняє. Він має надавати якісні медичні послуги у комфортабельних палатах з новим обладнанням. Ми почали роботу в цьому напрямку, але вона дуже тяжко йде. Необхідна зміна керівництва. Там треба саме менеджера. Теперішній керівник, у якого контракт до 2018 року, недостатньо приділяє уваги матеріально-технічному забезпеченню», – сказав Р. Марцінків.
Левко КУТИНСЬКИЙ

Заява
Івано-Франківської міської організації
«Українського об’єднання патріотів – УКРОП»:
Руслан Марцінків та міська влада розвертають Івано-Франківськ на шлях «світлого комуністичного майбутнього»
І це не жарт.
Покупка збиткового заводу з виробництва гальмівних колодок (лише заради землі для майбутнього дерибану поміж партійними забудівельними підприємствами): за кошти дітей, які не отримують харчування в школах, за кошти хворих, які змушені купувати ліки в аптеках, бо в лікарнях вони відсутні, за кошти бюджетників, які не отримують надбавок до зарплат, як це є в інших містах,за кошти, якими можна було б суттєво змінити комфорт та перспективи розвитку нашого міста.
Натомість ми бачимо маніакальний ланцюг лобіювання міським головою Русланом Марцінківим, міськвиконкомом та «просвободівською» більшістю в міськраді створення  «на всі теми» комунальних підприємств.
Ці підприємства вже витрачають десятки (чи і сотні) мільйонів гривень коштів громади з міського бюджету у вигляді безконтрольного поповнення так званих «статутних фондів» та утримання їх штату та діяльності.
Все відібрати і взяти під владний контроль  – це суто комуністична стратегія, яку взяв на озброєння міський голова та влада.
Перехід місцевої господарки на шлях «осуспільнення» – це шлях,  яким нас намагалися свого часу вести марксистсько-ленінські ідеологи і комуністичні вожді. Це шлях, на якому залишилося в світі лише декілька країн, таких як голодна і злиденна Північна Корея.
Окрім спроб покупки за кошти громади збиткового заводу з виробництва гальмівних колодок, звучать ідеї перетворити «Міський пологовий будинок» в комунальне підприємство (!!) або відібрати в концесіонера аеропорт (який і зберігся як аеропорт саме завдяки концесіонеру, адже багато подібних аеропортів, які залишилися в комунальній власності в інших містах, давно припинили діяльність).
Відомо, що за 7 років концесії в Івано-Франківський аеропорт вкладено,  дотовано,  сплачено концесійних платежів та інвестовано більше 60 мільйонів гривень! (Не «освоєно» з бюджету,  як це робить наша міська влада, що є найлегшим і найбільш безгосподарним, а вкладено приватним концесіонером. Тобто зекономлено для бюджету!).
Навіть для студентів перших курсів є аксіомою, що влада,  держава є найбільш корумпованими та найменш ефективними власниками і менеджерами підприємств. Але про це не відомо Руслану Марцінківу та івано-франківській міській владі. А може, й відомо, але, маючи півмільярдне перевиконання міського бюджету за півтора року, вже складно придумувати схеми розкрадання бюджетних коштів. Тому пішли в хід замішані на піарному популістичному словоблудстві схеми дерибану через комунальні підприємства.
Чи згідна громада з таким розвитком подій в Івано-Франківську?
Чи пройде в Івано-Франківську комуністична ідеологія, яка маскується під націоналістичними гаслами?

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники