КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Влітку думають про зиму

zimaКомунальники звітують, що роботи з підготовки до опалювального сезону 2015-16 років відбуваються згідно з графіком, без зривів, хоча й не без труднощів.
Як повідомив директор державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак, уже в липні підприємство заповнюватиме будинкові мережі водою, ставитиме їх під тиск і здаватиме  на перевірку спеціальній інспекції, щоб виробляти паспорти готовності будинкових систем опалення до нового опалювального сезону. Наразі ж, за його словами, з 32 котелень відремонтовані уже 10 і сім центральних теплових пунктів з 28. Повністю виконані гідравлічні випробування мереж, під час яких виявлено 97 пошкоджень. 54 з них уже ліквідовані.

Керівник «Теплокомуненерго» зазначив, що роботи з підготовки до опалювального сезону йдуть згідно з планом і будуть завершені вчасно. Водночас він поінформував, що підприємство має заборгованість за газ. Загалом вона становить 85 млн. грн. З них 23,5 млн. – пені і штрафи, 3 млн. 150 тис. – різниця у тарифах для населення і 30 млн. –  решти споживачів. Загальна дебіторська заборгованість перед підприємством  складає 67 млн. Зокрема, населення боргує 30 млн. грн., міський бюджет – 14,7 млн. грн., а обласний – мільйон гривень. Решта боргів на рахунку інших споживачів. З метою стягнення заборгованостей «Івано-Франківськтеплокомуненерго» проводить активну претензійну роботу. До суду направлено справ на понад 20 млн. грн., з яких по категорії  «населення» уже розглянуто справ на суму 14 млн. грн.
Готує своє господарство до зими і «Станіславська теплоенергетична компанія». Її керівництво запевняє, що цьогоріч до опалювального сезону підготується краще, ніж у попередні роки. Як поінформував заступник директора компанії Михайло Карабін, протяжність теплових мереж «СТЕК» становить 25 км. Компанія теж уже провела гідравлічні випробування, під час яких проявилися 27 пошкоджень. Причому 11 з них – на мережах інших балансоутримувачів. Наразі вдалося ліквідувати 12 пошкоджень.
Зараз тривають роботи із заміни магістральної теплотраси на вул. Мельника протяжністю 1600 метрів, які виконані на 60%. Паралельно відбувається заміна теплотраси дворовою територією між будинками № 41 на вул. Сорохтея та № 136-а на вул. Коновальця. Запланована заміна мереж і перед обласною дитячою лікарнею на вул. Коновальця, де комунальники зараз роблять нову парковку. Чимало робіт у рамках підготовки до нового опалювального сезону СТЕК проводить і у себе на території та у котельні. Зокрема, там заплановані ремонти теплокотла і бака акумулятора.
Заступник директора компанії наголосив, що уже відновлені дві перемички на мережах на вул. Чорновола (біля стадіону «Рух») та поблизу будинку №10 на вул. Бандери, що дасть змогу не припиняти теплопостачання споживачам цих районів у разі виникнення аварій, як це було минулого року. Водночас він зазначив, що виникають проблеми з тепловими вводами, які не перебувають на балансі і на обслуговуванні компанії, а, отже, вона не може їх ремонтувати. Але одразу ж запевнив, що, як тільки міські комунальники їх відремонтують, СТЕК готова взяти ці вводи на обслуговування. Однак, коли місто зможе відремонтувати вводи до будинків, тепло у які постачає СТЕК, наразі не відомо. Як зауважив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Руслан Гайда, «фінансово це досить затратно».
Скільки «Станіславська теплоенергетична компанія» боргує за газ і скільки їй заборгували споживачі, заступник керівника компанії сказати не захотів, зазначивши лише, що за блакитне паливо наразі вдалося розрахуватися на 67%, а якщо б споживачі погасили свої борги перед компанією, то цю цифру можна було б довести до 90%. Загалом же компанія до нового опалювального сезону, за його словами, готова на 50%.
Стах МІРЧУК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники