КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Влітку думають про зиму

zimaКомунальники звітують, що роботи з підготовки до опалювального сезону 2015-16 років відбуваються згідно з графіком, без зривів, хоча й не без труднощів.
Як повідомив директор державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак, уже в липні підприємство заповнюватиме будинкові мережі водою, ставитиме їх під тиск і здаватиме  на перевірку спеціальній інспекції, щоб виробляти паспорти готовності будинкових систем опалення до нового опалювального сезону. Наразі ж, за його словами, з 32 котелень відремонтовані уже 10 і сім центральних теплових пунктів з 28. Повністю виконані гідравлічні випробування мереж, під час яких виявлено 97 пошкоджень. 54 з них уже ліквідовані.

Керівник «Теплокомуненерго» зазначив, що роботи з підготовки до опалювального сезону йдуть згідно з планом і будуть завершені вчасно. Водночас він поінформував, що підприємство має заборгованість за газ. Загалом вона становить 85 млн. грн. З них 23,5 млн. – пені і штрафи, 3 млн. 150 тис. – різниця у тарифах для населення і 30 млн. –  решти споживачів. Загальна дебіторська заборгованість перед підприємством  складає 67 млн. Зокрема, населення боргує 30 млн. грн., міський бюджет – 14,7 млн. грн., а обласний – мільйон гривень. Решта боргів на рахунку інших споживачів. З метою стягнення заборгованостей «Івано-Франківськтеплокомуненерго» проводить активну претензійну роботу. До суду направлено справ на понад 20 млн. грн., з яких по категорії  «населення» уже розглянуто справ на суму 14 млн. грн.
Готує своє господарство до зими і «Станіславська теплоенергетична компанія». Її керівництво запевняє, що цьогоріч до опалювального сезону підготується краще, ніж у попередні роки. Як поінформував заступник директора компанії Михайло Карабін, протяжність теплових мереж «СТЕК» становить 25 км. Компанія теж уже провела гідравлічні випробування, під час яких проявилися 27 пошкоджень. Причому 11 з них – на мережах інших балансоутримувачів. Наразі вдалося ліквідувати 12 пошкоджень.
Зараз тривають роботи із заміни магістральної теплотраси на вул. Мельника протяжністю 1600 метрів, які виконані на 60%. Паралельно відбувається заміна теплотраси дворовою територією між будинками № 41 на вул. Сорохтея та № 136-а на вул. Коновальця. Запланована заміна мереж і перед обласною дитячою лікарнею на вул. Коновальця, де комунальники зараз роблять нову парковку. Чимало робіт у рамках підготовки до нового опалювального сезону СТЕК проводить і у себе на території та у котельні. Зокрема, там заплановані ремонти теплокотла і бака акумулятора.
Заступник директора компанії наголосив, що уже відновлені дві перемички на мережах на вул. Чорновола (біля стадіону «Рух») та поблизу будинку №10 на вул. Бандери, що дасть змогу не припиняти теплопостачання споживачам цих районів у разі виникнення аварій, як це було минулого року. Водночас він зазначив, що виникають проблеми з тепловими вводами, які не перебувають на балансі і на обслуговуванні компанії, а, отже, вона не може їх ремонтувати. Але одразу ж запевнив, що, як тільки міські комунальники їх відремонтують, СТЕК готова взяти ці вводи на обслуговування. Однак, коли місто зможе відремонтувати вводи до будинків, тепло у які постачає СТЕК, наразі не відомо. Як зауважив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Руслан Гайда, «фінансово це досить затратно».
Скільки «Станіславська теплоенергетична компанія» боргує за газ і скільки їй заборгували споживачі, заступник керівника компанії сказати не захотів, зазначивши лише, що за блакитне паливо наразі вдалося розрахуватися на 67%, а якщо б споживачі погасили свої борги перед компанією, то цю цифру можна було б довести до 90%. Загалом же компанія до нового опалювального сезону, за його словами, готова на 50%.
Стах МІРЧУК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники