КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Все починалося з Надії…

Boiko-6Фірма «Надія» святкує 25-річчя
У грудні 1990 року на сучасній вулиці Незалежності, прямо в центрі нашого міста, з’явилася… «Надія».
Майже синхронно із зародженням в Україні перших паростків демократії в Івано-Франківську відчинили свої двері готель та ресторан під вивіскою, що вселяла сподівання на краще майбутнє – «Надія». Нині, озираючись у ті часи, можна вважати, якби Україна, що за півроку після того проголосила незалежність, розбудовувалася за тими ж лекалами, що й фірма на чолі з Мирославом Бойком, ми давно уже жили б у процвітаючій успішній державі...
Не маючи спеціальних знань і навичок, творці закладу робили все інтуїтивно, але з великим натхненням. Чутка про те, що в Івано-Франківську з’явився перший готельно-ресторанний комплекс європейського рівня, розлетілася в лічені дні.

З тих пір, вже чверть століття «Надія» для багатьох франківців і гостей міста залишається тим місцем зустрічі, яке «змінити не можна». А для тих, хто всі 25 років працював і працює над розбудовою цього бренду, – справою життя.
Саме завдяки команді, кожен член якої вклав свою цеглинку у міцний фундамент «Надії», фірма стала брендом, що вдало поєднав у собі різні напрями діяльності. З одного боку, кухню — майстерню з приготування їжі, а з іншого — театр з приготування й подачі задоволень – відпочинкових, туристичних, косметичних.
Сьогодні фірма «Надія» – це могутня мультибрендова компанія, яка об’єднує готельно-ресторанний комплекс, мережу брендових магазинів-кафе «Делікатес», Кондитерський і Кулінарний Дім, Дім м’ясних делікатесів, туристичного оператора, будівельну компанію.
Чим живе й куди рухається далі уже 25-річна «Надія», найкраще знають ті, хто творить її за кадром. Кожен з них має що сказати, отож, знайомтеся – «Надія».  

Мирослав Бойко, засновник фірми «Надія», заслужений працівник сфери послуг України, повний кавалер орденів «За заслуги»:
– Коли 25 років тому ми опинилися на зламі епох, після рішучих дій першого Президента України Леоніда Кравчука щодо зміни форм власності у державі, фірма «Надія» стала першим підприємством у місті, що почало працювати за новими правилами. Хоча опір бюрократії був шалений!
Все, що ми тоді робили, робили вперше. Не маючи жодного досвіду, ми інтуїтивно йшли до мети – створення прогресивного підприємства з високими стандартами послуг. І сьогодні, коли нам 25, ми бачимо, що наш вибір був правильний, а продукція та послуги фірми «Надія» високо оцінені людьми та визнані на державному рівні.

Маргарита Бойко, генеральний директор фірми «Надія», заслужений працівник сфери послуг України, доктор філософії в економіці:
– Найціннішим капіталом нашої компанії є команда, для якої важлива самореалізація, а також не тільки професійний, але і особистий розвиток. Ми просто з душею робимо те, що в нас найкраще виходить, те, що ми любимо. Атмосфера і позитивні емоції – невід’ємний елемент нашої роботи. А щира гостинність фірми «Надія» – це наше кредо, стан душі, натхнення щодня.

Тетяна Роговська, заступник гендиректора по роботі з персоналом:
– Найкраща нагорода за працю менеджера з персоналу – це схвальний результат роботи працівників. З багатьма я особисто працюю з самого початку створення фірми, дуже багато енергійних, перспективних, молодих людей прийшло в команду протягом останніх 10 років.
Наші внутрішні стандарти та вимоги до професіоналізму не є перешкодою для доброзичливої атмосфери в колективі. Абсолютно про кожного з працівників можу сказати: ми – родина.

Любов Романюк, заступник гендиректора з громадського харчування:
– Кухарі наших ресторанів створюють шедеври кулінарного мистецтва, поєднуючи традиції бабусиних рецептів із вишуканими європейськими новинками. Наше золоте правило – використання тільки екологічно чистих місцевих продуктів. Жодних хімічних добавок! Ягоди, фрукти, салатні інгредієнти для наших гостей вирощені у власному органічному саду. Фірма «Надія» розуміє, що найдорожчим для кожного є здоров’я, а тому щодня створює унікальні, корисні,  свіжі, безпечні продукти найвищої якості та смаку.

Неллі Величко, головний економіст:
– Ми створюємо не просто якісні товари та послуги, а даруємо людям цінніше – емоції та позитивні враження від Івано-Франківська та Прикарпаття. Фірма «Надія» має чим пишатись – навіть в нинішні часи економічної кризи ми створюємо нові робочі місця, інвестуємо в розвиток компанії, приділяємо велику увагу впровадженню нових ІТ-технологій, сприяємо інтелектуальному розвитку персоналу фірми.

Галина Якимечко, директор готелю:
– Подяка гостя – найбільше досягнення, яке можна здобути у сфері гостинності. Незалежні експерти та відвідувачі з усього світу високо оцінили роботу нашого готелю. Ми пишаємося відзнаками міжнародних організацій: TripAdvisor, Booking та Zoover.  Готель «Надія» увійшов в трійку кращих бізнес-готелів України – Ukrainian Hospitality Awards 2015. З кожним роком ми збільшуємо кількість номерів класу «люкс». Номерний фонд готелю відповідає міжнародним стандартам.

Галина Канюк,  директор ресторану «Надія»:
– За 25 років моєї робити у фірмі «Надія» я переконалася, що гість ніколи не забуде місця, де його тепло прийняли і де він отримав більше, ніж очікував. Це стосується усього: перша зустріч, сервірування столу, порада у виборі страв, турбота та допомога в організації весіль, днів народження, майстер-класів, тематичних дитячих свят. Найважливіше для нас – бездоганний сервіс та задоволений гість.

Світлана Притика, головний технолог Кондитерського Дому «Надія»:
– Кондитерський Дім «Надія» – команда професіоналів, які виготовляють для вас неперевершені смаколики. Це і авторські роботи в майстерні художників-кутюр’є, які створюють кондитерські шедеври за бажанням клієнта: вишукані торти, домашнє печиво та тістечка, теплий духмяний хліб, короваї, медові пряники та кенді-бари.
В кожному творінні – майстерність, талант і душа наших кондитерів. Ми віримо в те, що робимо, щиро ділимося своїми знаннями і здобутками, вивчаємо досвід Європи та світу, не боїмося експериментувати та бути в тренді.

Світлана Гутовська, керівник Дому м’ясних делікатесів:
– Успішний шлях довжиною 25 років. За цей період випуск правдивих крафтових ковбас та м’ясних делікатесів з натуральних домашніх продуктів та спецій став нашим корпоративним стандартом, а співпраця з ведучими європейськими компаніями Schaller та Free допомогла нам запустити у виробництво нові види продукції – сирокопчені м’ясні делікатеси та ковбаски, які користуються великим попитом. Але запорука успіху – наша згуртована команда однодумців, професіоналів та майстрів своєї справи.

Сергій Москаленко, начальник ремонтно-будівельної служби:
– З часів заснування фірми «Надія» всі будівельно-ремонтні роботи виконуються нашими будівельниками. Ми завжди використовуємо найкращі матеріали та новітні технології, а тому впевнені в якості та надійності наших робіт. А пам’ятаєте наш будинок біля Ратуші із замурованим краном? Сьогодні це один із найвідоміших туристичних об’єктів Івано-Франківська з єдиним в Україні барельєфом, де І.Франко зображений з Ю. Дзвонковською.
Соціальна відповідальність для нас також важлива. Ми активно займаємось благоустроєм та озелененням території, впроваджуємо в роботу енергозберігаючі технології.

Мар’яна Саків, директор туристичної фірми «Надія»:
– Є гарний вислів Святого Августина: «Світ – це книжка, і той, хто не подорожує, читає лише одну сторінку». Наша місія – допомогти усім прочитати якнайбільше сторінок  українських та зарубіжних «авторів». Бо туризм для кожного з працівників турфірми «Надія» – це не робота, а спосіб життя. Це світ, в якому ми працюємо, щоб ви могли подорожувати і відпочивати.

Марія Волосовська, засновник «Дизайнстудії М.Волосовської», заслужений раціоналізатор України (автор 500 патентів),
заслужений працівник легкої промисловості України, орденоносець «Княгині Ольги», доцент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника:
Я люблю “Надію” і вітаю її колектив з 25-літтям. Люблю їх просто за те, що вони є у моєму житті. Пам’ятаю, як вони тільки розпочинали, “маленькими”. Бувало, помилялися, але завжди робили правильні висновки і ставали кращими.
Бажаю вам успіхів та підкорення нових вершин, друзі!

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники