КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Всі хочуть у Громадську раду при ОДА

Відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Івано-Франківській ОДА. Порядок денний стосувався створення, плану роботи та головних завдань координаційної ради на 2017 рік. Проте основна дискусія розгорнулася навколо пункту «Різне», а саме кількісного складу Громадської ради при ОДА.

Згідно із постановою Кабміну, у Громадську раду можна обрати не більше 35 осіб, яких напередодні і було обрано шляхом голосування бюлетенями. Це не влаштувало багатьох представників громадських організацій, адже в установчих зборах взяло участь 66 делегованих. Тому ряд ГО звернулися до голови обладміністрації Олега Гончарука з листом про доцільність входження до складу Громадської ради всіх представників громадських організацій, що подали відповідні документи.

«Західний кур’єр» звернувся за роз’ясненням ситуації до громадських активістів.

Віталій Перевізник, голова  ГО «Громадський інститут аналітики», голова Громадської ради при ОДА попереднього скликання:
– Нещодавно відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації. Під час роботи ініціативної групи висловлювались думки про залучення до складу Громадської ради всіх представників громадських організацій, що подали відповідні документи.
Прихильники такої позиції наводили аргументи, що не існує критеріїв, згідно з якими можна обрати у дорадчо-консультативний орган не більше 35 чоловік (ця кількість зафіксована у відповідній постанові Кабінету Міністрів). Таку позицію підтримала майже половина делегатів установчих зборів.
Безумовно,  ніхто не стверджує,  що розробники документа хотіли посварити між собою громадських активістів, однак саме життя показало, що будь-які обмеження стосовно кількісного складу Громадської ради збурюють суспільство, вносячи елементи деструктиву у діяльність громадянських інституцій. Саме тому вважаємо за потрібне звернутись до Прем’єр-міністра з проханням зняти обмеження стосовно чисельного складу Громадської ради у відповідній постанові Кабміну.

Марія Солодчук, член Ради обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта»:
– На Установчих зборах з обрання нового складу Громадської ради при Івано-Франківській обласній державній адміністрації на 2017 – 2019 роки 23 березня 2017 року із 66 представників громадських організацій, які подали заявки на участь у зборах, все ж вибрали правовий напрямок.  Дотримуючись демократичних принципів, рішення приймались на основі думки більшості.  Також представники громадських організацій проявили свою національно-патріотичну свідомість жити в правовій державі. Відповідно до вимог чинного законодавства у новий склад Громадської ради при Івано-Франківській обласній державній адміністрації було обрано згідно з протоколом установчих зборів 35 представників ГО.

Юрій Вацик, голова ГО «Сила справедливості»:
– Будь-хто, хто не ввійшов до Громадської ради при ОДА, має право брати участь у її роботі. Закон їм не забороняє. Будь-хто, навіть ті, хто не був присутнім на установчих зборах, не висував своєї кандидатури на членство у Громадській раді, як організації, так і громадяни, всі, хто вважає себе членом громадянського суспільства, мають право брати участь у роботі. Засідання ради є відкритими, закритої форми не передбачено.
Крім того, якщо хтось із обраних 35 осіб вийде сам чи буде виключений із складу ради, то автоматично наступний за ним – 36-й  стає членом Громадської ради.
Для того й створена Громадська рада, щоб представити дух громадянського суспільства перед обласною адміністрацією. Членство у раді не дає жодних привілеїв, більше того, покладає на її членів моральний обов’язок працювати ефективно з метою контролю Івано-Франківської ОДА у рамках повноважень, які надані чинним законодавством.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники