КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Хто меча принесе – від меча загине

З ПОШТИ «ЗК»
Ми, люди, живемо в матеріальному світі. Думаємо про тілесне, про тлінне. Якщо будемо оперувати тільки такими поняттями, наше майбутнє не важко уявити, подивившись на сьогоднішні реалії. За допомогою сучасних засобів зв’язку ми дізнаємося про найсенсаційніші чи важливі події у сучасному світі.
Послухайте новини одного дня: скільки загинуло, скільки потерпіло, війни, землетруси, аварії, тероризм. А ті болі, деколи далекі, а все частіше такі близькі, немов перегукуються, показуючи все разючіші прояви людського цинізму, варварства. Як може людина вчинити так, що і людиною назвати її не можна: вантажівкою наїхати на людей (12 загиблих), скидати бомби на мирних жителів. Зараз новини номер один – війна в Сирії і в Україні.

До якого рубежу дійшло людство? А що ж далі? Скільки і кого ще треба знищити, щоб  настав мир? Чи людство має майбутнє? Якою надією живитися? Чи керуватися гаслом: а після нас хоч потоп, хоч у прах Земля наша.
Воєн багато було серед людей на планеті – і все кривавіші. Друга світова набагато переважає Першу за пролитою кров’ю, перенесеними стражданнями.
А тепер війна з тероризмом. Хіба вже не третя світова війна?  Війна без границь, без принципів, без мети. Воюють усі з усіма, через певні вірування, погляди, традиції, культуру і не видно, хто кого має перемогти.
Найавторитетніші інституції – Рада Європи, Рада Безпеки ООН – лише висловлюють співчуття і глибоку стурбованість, які нікого не гріють, і спостерігають, як вбивають людей і нічого доброго не роблять. Чи не вміють, чи не хочуть, чи не можуть, чи не можуть, бо не хочуть.  Криза людських цінностей, криза людської влади.
То де ж спасіння? Наш світ тільки матеріальний? Чи повернемося лицем до Бога?  «Насамперед знайте оце, що в останні дні прийдуть із насмішками глузії, що ходитимуть за своїми пожадливостями, тай скажуть: «Де обітниця Його приходу? Бо від того часу, як позасинали наші батьки, усе залишається так від початку творіння» (Друге послання Петра 3 (3.4).
То чи не війна це з Богом? Бог заповів возлюбити ближнього як самого себе. Суд належить Йому! Хто має право забрати в людини життя? Та Каїн не питав дозволу і вбив Авеля!
Страшний світ настав і з острахом спостерігають всі, що твориться в Сирії, Туреччині. Що буде далі? Але написано, щоб не тривожитися, бо це статися має. «Горе землі та морю до вас бо диявол зійшов, маючи лютість велику, знаючи, що короткий час має» (Об’явлення 12.12).
«Вєжлівиє люді» виходили з автоматами і встановили «рускій мір» у Криму, продовжують встановлювати на Донбасі, в Сирії, в Алеппо. І їхали прославляти «рускій мір» в Алеппо великим військовим ансамблем і не долетіли... Це не привід для втіхи, але з «рускім міром» вони приносять смерть. Хто меча принесе – від меча загине.
«І засурмив шостий Ангол, і я почув один голос із чотирьох рогів золотого жертівника, який перед Богом, що казав шостому Анголові, який мав сурму: «Розв’яжи чотирьох Анголів, що пов’язані при великій річці Єфраті. І були розв’язані чотири Анголи приготовані на годину, і на день, і на місяць, і на рік, щоб убити тритину людей» (Об’явлення 9 (13-15).
Велика річка Єфрат і сьогодні пропливає Туреччиною і Сирією між морями і Пишнотою. Важливі події для людства відбуваються там.
Михайло КУРАС, м. Івано-Франківськ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники