КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

Хто меча принесе – від меча загине

З ПОШТИ «ЗК»
Ми, люди, живемо в матеріальному світі. Думаємо про тілесне, про тлінне. Якщо будемо оперувати тільки такими поняттями, наше майбутнє не важко уявити, подивившись на сьогоднішні реалії. За допомогою сучасних засобів зв’язку ми дізнаємося про найсенсаційніші чи важливі події у сучасному світі.
Послухайте новини одного дня: скільки загинуло, скільки потерпіло, війни, землетруси, аварії, тероризм. А ті болі, деколи далекі, а все частіше такі близькі, немов перегукуються, показуючи все разючіші прояви людського цинізму, варварства. Як може людина вчинити так, що і людиною назвати її не можна: вантажівкою наїхати на людей (12 загиблих), скидати бомби на мирних жителів. Зараз новини номер один – війна в Сирії і в Україні.

До якого рубежу дійшло людство? А що ж далі? Скільки і кого ще треба знищити, щоб  настав мир? Чи людство має майбутнє? Якою надією живитися? Чи керуватися гаслом: а після нас хоч потоп, хоч у прах Земля наша.
Воєн багато було серед людей на планеті – і все кривавіші. Друга світова набагато переважає Першу за пролитою кров’ю, перенесеними стражданнями.
А тепер війна з тероризмом. Хіба вже не третя світова війна?  Війна без границь, без принципів, без мети. Воюють усі з усіма, через певні вірування, погляди, традиції, культуру і не видно, хто кого має перемогти.
Найавторитетніші інституції – Рада Європи, Рада Безпеки ООН – лише висловлюють співчуття і глибоку стурбованість, які нікого не гріють, і спостерігають, як вбивають людей і нічого доброго не роблять. Чи не вміють, чи не хочуть, чи не можуть, чи не можуть, бо не хочуть.  Криза людських цінностей, криза людської влади.
То де ж спасіння? Наш світ тільки матеріальний? Чи повернемося лицем до Бога?  «Насамперед знайте оце, що в останні дні прийдуть із насмішками глузії, що ходитимуть за своїми пожадливостями, тай скажуть: «Де обітниця Його приходу? Бо від того часу, як позасинали наші батьки, усе залишається так від початку творіння» (Друге послання Петра 3 (3.4).
То чи не війна це з Богом? Бог заповів возлюбити ближнього як самого себе. Суд належить Йому! Хто має право забрати в людини життя? Та Каїн не питав дозволу і вбив Авеля!
Страшний світ настав і з острахом спостерігають всі, що твориться в Сирії, Туреччині. Що буде далі? Але написано, щоб не тривожитися, бо це статися має. «Горе землі та морю до вас бо диявол зійшов, маючи лютість велику, знаючи, що короткий час має» (Об’явлення 12.12).
«Вєжлівиє люді» виходили з автоматами і встановили «рускій мір» у Криму, продовжують встановлювати на Донбасі, в Сирії, в Алеппо. І їхали прославляти «рускій мір» в Алеппо великим військовим ансамблем і не долетіли... Це не привід для втіхи, але з «рускім міром» вони приносять смерть. Хто меча принесе – від меча загине.
«І засурмив шостий Ангол, і я почув один голос із чотирьох рогів золотого жертівника, який перед Богом, що казав шостому Анголові, який мав сурму: «Розв’яжи чотирьох Анголів, що пов’язані при великій річці Єфраті. І були розв’язані чотири Анголи приготовані на годину, і на день, і на місяць, і на рік, щоб убити тритину людей» (Об’явлення 9 (13-15).
Велика річка Єфрат і сьогодні пропливає Туреччиною і Сирією між морями і Пишнотою. Важливі події для людства відбуваються там.
Михайло КУРАС, м. Івано-Франківськ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники