КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Щоб і сліду не було

Щоб і сліду не було

08:02:37, 10 Жовтень 2017

В Івано-Франківську планують демонтувати 150 незаконно встановлених малих архітектурних форм. Про[...]

No thumbnail available

Прикарпатські пенсійники до перерахунку пенсій готові.

06:51:27, 10 Жовтень 2017

Слово за Парламентом Впродовж останніх днів «гаряча лінія» Пенсійного фонду є дійсно «гарячою». Сту[...]

Резервістів кличуть на збори

Резервістів кличуть на збори

07:28:04, 8 Серпень 2017

Івано-Франківську необхідно направити 50 резервістів на 30-денні військові збори на Яворівський полі[...]

Перший дзвоник кличе

Перший дзвоник кличе

07:25:42, 8 Серпень 2017

Цього року за парти івано-франківських шкіл сядуть 3 тис. 108 першокласників. Про це повідомив ди[...]

«Срібло» Кубка Європи

«Срібло» Кубка Європи

06:11:27, 8 Серпень 2017

У румунському місті Арад завершився Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. У ваговій [...]

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

07:40:34, 8 Серпень 2017

В Івано-Франківську продовжуються роботи на кільцевій розв’язці на Привокзальній площі. Минулого тиж[...]

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

07:19:55, 8 Серпень 2017

У Хмельницькому закінчився чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. Вероніка[...]

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

01:34:58, 8 Серпень 2017

Відповідно до статей 7, 43, 44, 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабін[...]

Розширення можливостей

Розширення можливостей

06:23:14, 7 Липень 2017

Міська влада продовжує працювати над збільшенням пільг і знижок, які надаватиме  «Картка іванофранкі[...]

Я не політик. Я – лікар

Vitrixivskii-4Андрій   Витриховський, депутат міської ради, фракція «Громадянська позиція – Громадський форум»

Шановна  грамадо міста, дякую за підтримку. Зізнаюся – я не політик, і не йду у владу для досягнення якихось особистісних цілей чи амбіцій. Я – лікар. Лікар, який розуміє вартість і зміст життя, оскільки постійно стикаюсь зі смертю, працюючи у відділенні інтенсивної терапії. Я не один рік старався через засоби інформації займатися пропагандою здорового способу життя та профілактикою серцево-судинних захворювань. Тому, маючи таку можливість, і зараз буду тісно співпрацювати з закладами освіти, культури і спорту в цьому напрямку.

Першим методом лікування будь-якого захворювання є корекція способу життя і відпочинку. Вважаю, що в дошкільних та середніх навчальних закладах слід грунтовніше приділяти увагу валеології –науці про здоровий спосіб життя. Тому що такий напрямок роботи має і короткострокові і далекострокові результати. Виховаємо здорову українську націю, зменшимо інвалідність і тимчасову непрацездатність – це приведе до економічного зростання держави. А під короткостроковим результатом  розумію, що кожна дитина, яка почує про важливість здоров’я, спілкуючись з своїми батьками, бабцями, зуміє їх переконати приділяти увагу профоглядам, шкідливості куріння  тощо.
До курсів валеології можна залучати студентство університету, молодих лікарів. Проведення таких занять, своєю чергою, призведе до їх самовдосконалення, оскільки готуватись до дитячої аудиторії – справа не з простих. Наступним кроком є проведення художніх виставок як серед молоді, так і професійних художників на тему здоров’я. В Європі існує окремий рух під назвою «Heart in Art» («Серце в мистецтві»). Важливою частиною профілактичної роботи є співпраця з підприємцями – це створення низькосольових чи низькокалорійних продуктів харчування, створення спеціального меню в закладах громадського харчування. Наприклад, продукти для хворих на цукровий діабет. Ці продукти можуть бути родзинкою для реалізації не тільки в нашому місті, але й по всій Україні чи в Європі. Іншим кроком для покращення доступності лікування в нашому місті є запровадження єдиної бази медичних закладів міста. Не є таємницею, що іноді через черги пацієнт так і не може попасти на стаціонарне лікування, що в кінцевому результаті призводить іноді до трагічних випадків. Запровадження такої програми дозволило б покращити доступність надання меддопомоги між закладами поліклінічної ланки і стаціонару за принципом бронювання ліжка в лікарні, коли у поліклініці пацієнту через комп’ютерну мережу можуть чітко сказати, коли йому слід прийти на госпіталізацію.
У своїй діяльності хочу звернути увагу на створенні спортивних дитячих майданчиків в нашому місті, підтримку у відповідному стані  парків, скверів, стовщенні пляжу з піском в м. Івано-Франківську, з популяризацією пляжних видів спорту – футболу, волейболу. Можливо, не кожен франківець має можливість у теперішній економічно важкий час виділити з свого сімейного бюджету кошти на відпочинок на морі, тому хоча б у парках, на узбережжі річок, озер мешканці міста могли б поправити своє здоров’я.
Звісно, всі ці задуми – це робота не на один день чи рік, але починати потрібно, якщо ми хочемо бачити наше місто європейським, де існують не тільки європейські стандарти у виробництві, а, перш за все, в ставленні до самих себе, до здоров’я.
Від редакції:
Андрій Витриховський склав присягу депутата міської ради на минулій сесії. Він пройшов за списком міської організації політичної партії «Третя сила» замість Юрія Солов’я, який з осені 2014 року  працює народним депутатом у ВРУ.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники