КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Я не політик. Я – лікар

Vitrixivskii-4Андрій   Витриховський, депутат міської ради, фракція «Громадянська позиція – Громадський форум»

Шановна  грамадо міста, дякую за підтримку. Зізнаюся – я не політик, і не йду у владу для досягнення якихось особистісних цілей чи амбіцій. Я – лікар. Лікар, який розуміє вартість і зміст життя, оскільки постійно стикаюсь зі смертю, працюючи у відділенні інтенсивної терапії. Я не один рік старався через засоби інформації займатися пропагандою здорового способу життя та профілактикою серцево-судинних захворювань. Тому, маючи таку можливість, і зараз буду тісно співпрацювати з закладами освіти, культури і спорту в цьому напрямку.

Першим методом лікування будь-якого захворювання є корекція способу життя і відпочинку. Вважаю, що в дошкільних та середніх навчальних закладах слід грунтовніше приділяти увагу валеології –науці про здоровий спосіб життя. Тому що такий напрямок роботи має і короткострокові і далекострокові результати. Виховаємо здорову українську націю, зменшимо інвалідність і тимчасову непрацездатність – це приведе до економічного зростання держави. А під короткостроковим результатом  розумію, що кожна дитина, яка почує про важливість здоров’я, спілкуючись з своїми батьками, бабцями, зуміє їх переконати приділяти увагу профоглядам, шкідливості куріння  тощо.
До курсів валеології можна залучати студентство університету, молодих лікарів. Проведення таких занять, своєю чергою, призведе до їх самовдосконалення, оскільки готуватись до дитячої аудиторії – справа не з простих. Наступним кроком є проведення художніх виставок як серед молоді, так і професійних художників на тему здоров’я. В Європі існує окремий рух під назвою «Heart in Art» («Серце в мистецтві»). Важливою частиною профілактичної роботи є співпраця з підприємцями – це створення низькосольових чи низькокалорійних продуктів харчування, створення спеціального меню в закладах громадського харчування. Наприклад, продукти для хворих на цукровий діабет. Ці продукти можуть бути родзинкою для реалізації не тільки в нашому місті, але й по всій Україні чи в Європі. Іншим кроком для покращення доступності лікування в нашому місті є запровадження єдиної бази медичних закладів міста. Не є таємницею, що іноді через черги пацієнт так і не може попасти на стаціонарне лікування, що в кінцевому результаті призводить іноді до трагічних випадків. Запровадження такої програми дозволило б покращити доступність надання меддопомоги між закладами поліклінічної ланки і стаціонару за принципом бронювання ліжка в лікарні, коли у поліклініці пацієнту через комп’ютерну мережу можуть чітко сказати, коли йому слід прийти на госпіталізацію.
У своїй діяльності хочу звернути увагу на створенні спортивних дитячих майданчиків в нашому місті, підтримку у відповідному стані  парків, скверів, стовщенні пляжу з піском в м. Івано-Франківську, з популяризацією пляжних видів спорту – футболу, волейболу. Можливо, не кожен франківець має можливість у теперішній економічно важкий час виділити з свого сімейного бюджету кошти на відпочинок на морі, тому хоча б у парках, на узбережжі річок, озер мешканці міста могли б поправити своє здоров’я.
Звісно, всі ці задуми – це робота не на один день чи рік, але починати потрібно, якщо ми хочемо бачити наше місто європейським, де існують не тільки європейські стандарти у виробництві, а, перш за все, в ставленні до самих себе, до здоров’я.
Від редакції:
Андрій Витриховський склав присягу депутата міської ради на минулій сесії. Він пройшов за списком міської організації політичної партії «Третя сила» замість Юрія Солов’я, який з осені 2014 року  працює народним депутатом у ВРУ.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники