КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Є у місті і такі райони,

куди громадський транспорт взагалі не їздить
Чиновники ж радять пасажирам, які досі не мають чим добиратися додому чи на роботу, набратися терпіння і почекати до жовтня, коли буде новий конкурс на нові автобусні маршрути, які запрацюють   з наступного року…
Одним із проблемних, куди зараз можна дістатися хіба що пішки чи на таксі, є мікрора-  йон вулиць Гетьмана Сагайдачного, Богдана Хмельницького та Максимовича. Люди роками просять міську владу налагодити з ним сполучення громадським транспортом, адже тут розташовані не лише приватні житлові будинки, але й чимало підприємств, обласний архів та обласна інфекційна лікарня. Тому сюди щодня з великими проблемами змушені добиратися не лише їхні працівники, але й чимало відвідувачів у своїх справах. (Скажімо, усі міські служби таксі лише до обласної інфекційної лікарні щоденно приймають десятки викликів).

Однак наразі усі прохання посприяти в налагодженні сполучення громадським транспортом з цим мікрорайоном безрезультатні. Марними виявились і очікування, що цю проблему вдасться вирішити після капітального ремонту вул. Сагайдачного, якою водії взагалі відмовлялися їздити через поганий стан дорожнього покриття. Тепер дорогу відремонтували, і мешканці міста через соціальні мережі вирішили вкотре нагадати міській владі про відсутність належного автобусного сполучення з цим мікрорайоном, куди мав би пролягати маршрут № 67 «вул. Максимовича – АС-3». Тим більше, що ця сама міська влада анонсувала початок реформи системи громадського транспорту.
«По маршруту №67 з 2006 року пишу запити, щоб його дати в навантаження до надприбуткового маршруту. Проте мешканці вул. Сагайдачного, Максимовича, а також споживачі Івано-Франківського РЕМ, лікарі та хворі Інфекційної лікарні як ходили пішки, так і ходять,  – наголошує депутат Івано-Франківської обласної ради Володимир Олійник. – Факти такі: один автобус один раз в годину до 18.00 в будні дні, без дотримання графіка. У вихідні дні автобуси у Київ їдуть, а на вул. Сагайдачного-Максимовича –  ні. Відмазка «погана дорога» уже не працює. Настав час соціальних маршрутів. І треба робити реальні зміни, а не їх видимість».  А ось відома у місті психолог Наталя Чаплинська про той один автобус відгукується так: «Таке враження, що в катафалку їдеш. (Чорний «Мерседес». Коли стоїш, то нічого не бачиш, яка вулиця, яка зупинка. А коли у ньому сидиш, то ну дуже вже не зручно). І користає цей перевізник з того, що один на маршруті. Якщо б був ще хоча б один автобус (конкурент), та ще й нормальний, то цей перевізник би точно втратив всіх пасажирів».
Начальник відділу транспорту і зв’язку галузевого департаменту міськвиконкому Юрій Чупахін каже, що про порушену проблему знає, але наразі нічим зарадити не може і просить людей почекати до нового конкурсу у жовтні, запевняючи, що у новій мережі громадського транспорту автобусний маршрут до згаданого мікрорайону точно буде. «Зараз там працює один автобус, який залишився, бо перевізники відмовляються обслуговувати цей маршрут через нерентабельність, адже там промислова зона і кажуть, що мало пасажирів, – пояснює Ю.Чупахін. – Без проведення нового конкурсу доукомплектувати 67-й маршрут ми не можемо, бо нас можуть звинуватити у корупційній складовій. У новій маршрутній мережі, яка виставлятиметься на конкурс, автобусний маршрут до цього мікрорайону буде, бо він там потрібен».
Нагадаємо, що відповідно до чинної маршрутної мережі автобусний маршрут №67 «вул. Максимовича – АС-3» мали б обслуговувати чотири одиниці рухомого складу, але стільки їх на цьому маршруті ніколи й не було. Кілька років там працювали три автобуси. У підприємствах і в установах, які розташовані на вул. Сагайдачного і Максимовича та прилеглих до них, навіть були розміщені графіки руху цих автобусів, щоб пасажири знали коли йти на зупинку. Але коли у 2011 році на маршрути № 14 «вул. Вовчинецька – АС-3» та №66 «Вокзал – АС-3», які теж пролягають вулицями Чорновола і Мазепи, додали загалом ще три машини (а ще ж у тому напрямку від вокзалу пролягають м-ти №№ 1, 13, 20б, 25а, 31, 69, 86 і інтервал між ними менше хвилини), у автобусів 67-го маршруту враз забракло пасажирів. Тому перевізники відмовилися його обслуговувати і зараз на цьому маршруті залишився працювати лише отой один нещасний мікроавтобус «Мерседес-Спринтер», який по буднях їздить раз на годину. Тож хто з пасажирів, яким потрібно у мікрорайон вул. Сагайдачного-Максимовича, буде на нього чекати на зупинках, навіть не маючи впевненості у тому, що цей один автобус взагалі приїде?  А потім перевізники кажуть, що нема пасажирів…
Хвалимир ВЛАДІВ

Юрій ЧУПАХІН, начальник відділу транспорту і зв’язку галузевого департаменту міськвиконкому:
– Без проведення нового конкурсу доукомплектувати 67-й маршрут ми не можемо, бо нас можуть звинуватити у корупційній складовій.                 У новій маршрутній мережі, яка виставлятиметься на конкурс, автобусний маршрут до цього мікрорайону буде, бо він там потрібен.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники