КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Ювілей драйвової музики

Cvit kulbabyСвоє 10-річчя відзначає відомий івано-франківський гурт «Цвіт кульбаби». Себе учасники колективу називають найвеселішим гуртом України, адже дата створення музичного бенду припадає на 1 квітня. А деякі пісні «Цвіту кульбаби» стали настільки хітовими, що чимало меломанів їх співають, не звертаючи уваги на виконавця.

Великий сольний концерт з нагоди 10-річчя «Цвіт кульбаби» відіграє 9 квітня у приміщенні «Пасажу Гартенбергів». До цього дня хлопці приготували для своїх шанувальників не лише цікаву і насичену концертну програму, але й чимало сюрпризів та подарунків.
«Цвіт кульбаби» має у своєму активі кілька впізнаваних хітів – «Баби як баби, а ти королєва», «Рижа», «Хуліганка», «Шуба песєц». У них відчувається шалена енергія, яка наповнює і надихає усіх. Це музика, яку не можливо не любити.

Лідер гурту «Цвіт кульбаби» Василь Марущак зізнається, що мрія створити свою музичну групу у нього зародилася  коли він ще працював у медичному університеті. Але про такий рівень і славу, якої «Цвіт кульбаби» зазнав після декількох розкручених хітів, навіть і не мріяв. У 2008 році Василь запропонував свою пісню «Катерина» заспівати студентам під час одного із університетських свят. Щоправда, самому довелося її наспівати. Тоді все і закрутилося.
І якщо назва гурту появилася у сні, то прем’єра на сцені відбулася під час концерту до Дня молоді на міському озері. Тоді три пісні у виконанні гурту стали порталом для подальшої творчості. Аби не бути схожим на вже відомі на той час гурти, учасники колективу зійшлися на тому, що їм пасуватиме етно-фолк-рок.
Народні традиції стали основою майже усіх пісень гурту. Хоча й неодноразово на адресу «Цвіту кульбаби» лунають закиди, мовляв, вони чимось схожі на «Ляпіс Трубецкого», «ВВ», «Мандри», «ТІК».
Візитівкою «Цвіту кульбаби» стала пісня «Рижа». Саме вона першою потрапила на ротацію і в радіоефіри, і на телебачення. Але слави пісня зазнала лише завдяки популяризації в Інтернеті, каже Василь Марущак. Згодом хлопці зняли відео на пісню «Рижа». До речі, перший альбом колективу також називається «Рижа».
Чи не найбільш популярною все-таки стала пісня «Королєва». Вона відлежала у шухляді три роки, аж поки Василь Марущак не вирішив, що пора і їй виходити на люди. «Багато радіостанцій спочатку відмовлялися брати пісню, називаючи її неформатом. Але вона таки порвала ефіри. То був справжній козир із шухляди», – розповідає лідер гурту.
Одна із останніх робіт гурту «Фальшива любов» також зазнала низки критики, бо у ній вбачають мотиви гурту «Скрябін». Проте такі порівняння не зупиняють хлопців, а змушують продовжувати творити. «Цвіт кульбаби» не готовий переходити на серйозні пісні, хоча й може собі дозволити співати по-іншому. «Після запровадження квот на українську музику кожен почав боротися за свою нішу в українському шоу-бізнесі. Треба робити те, що хоче молодь, – все красиве, гарне без стьобу, села і болота. Робимо всі пісні і кліпи, щоби вони були доступні як для молоді, так і для людей середнього віку», – каже фронтмен гурту.
З нагоди 10-ліття гурт запланував і прем’єру нової пісні «По барабану», котру можна буде почути під час ювілейного концерту.
Дмитро ГУСАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники