КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

З почуттів патріотизму українці палитимуть менше?

В більшості івано-франківських супермаркетів різко скоротилася пропозиція тютюнових виробів. Навіть вітрини з цигарками, що розташовувалися біля розрахункових кас, зникли. Причина, – пояснюють менеджери, – через труднощі з доставкою нових партій товару

Після запровадження Україною зустрічного ембарго на російські товари в Києві, Львові, Луцьку, Рівному, Ковелі та Тернополі сотні активістів з десятка громадських організацій заблокували роботу складів найбільшого оптового продавця тютюнових виробів компанії «Мегаполіс-Україна». Все це – в рамках кампанії з очищення України від окупаційного бізнесу. За твердженням активістів, «Мегаполіс-Україна» входить до російської групи компаній «Мегаполіс», яким володіє олігарх Ігор Кесаєв. Він є головою благодійного фонду «Моноліт», що підтримує «гостронужденних співробітників ФСБ Росії», і власником російського заводу імені Дегтярьова. Цей завод виготовляє стрілецьку зброю, боєприпаси для ПЗРК і ПТРК, в тому числі для ПТРК «Корнет-Е». За твердженням активістів, «достатньо набрати в Гуглі «Корнет Донбас» і побачите, скільки наших хлопців загинуло від продукції заводу товариша Кесаєва. Заводу, який профінансували самі українські громадяни через «Мегаполіс-Україна». За словами народного депутата Сергія Висоцького, свого часу в акціонерний капітал української компанії увійшов регіональний «смотрящий» оточення Януковича Борис Кауфман, який раніше був «підрядником братів Клименків в Одеській області». «Великі зв'язки Кауфмана та набутий за Януковича капітал дозволяють йому «вирішувати питання» у багатьох кабінетах, у тому числі і прикривати своїх московських друзів, таких як Кесаєв. Нардеп додав, що блокада складів компанії «Мегаполіс-Україна» носить «попереджувальний характер» і пов'язана з тим, що законна процедура усунення монополіста почала пробуксовувати. Антимонопольний комітет України розглядає діяльність головного дистриб’ютора ще з осені минулого року, однак безрезультатно.

Тим часом «Мегаполіс-Україна» заперечує наявність серед її прямих або опосередкованих власників російських компаній і громадян. «Інформація про те, що «Мегаполіс-Україна» є філією російської групи компаній «Мегаполіс» і входить до групи компаній «Меркурій», не відповідає дійсності. Власниками ТОВ «Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» є фізичні особи – громадяни України, Ірландії та Великобританії», – заявили в компанії.
Альтернативну думку з приводу блокування висловив народний депутат Ігор Луценко. На його переконання, «акція з блокування найбільшого дистриб’ютора цигарок в Україні виглядає як переділ тютюнового ринку, оскільки багато хто з тих людей, які активно піарять цей бойкот, пов’язані із Службою безпеки України, яка свого часу безпосередньо контролювала нелегальні потоки сигарет». У Ігоря Луценка виникає питання, чому такий бойкот розпочався саме зараз, адже компанія на ринку працює давно, а війна з Росією триває вже другий рік.
Висновок: відсутність звичної пропозиції тютюнових виробів на вітринах івано-франківських супермаркетів тимчасове явище. Сьогодні-завтра бойкотна піна вляжеться і ділений-пере-недоділений ринок цигарок запрацює у звичному режимі…

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники