КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

Захистимо Україну піснею

shljger-24Вже вдруге з аншлагом відбувся перший тур щорічної всеукраїнської народної пісенної премії «Галицький шлягер».
У грандіозному мистецькому дійстві, яке проходило під гаслом «Захистимо Україну піснею», взяли участь близько двадцяти професійних та молодих виконавців традиційної української естрадної пісні: народні артисти України – Степан Гіга, Анатолій Матвійчук, Алла Попова, квартет «Гетьман», заслужені артисти України – Любов та Віктор Анісімови, Ярослав Борута, Андрій Князь, а також популярні виконавці – Світлана Весна, Андріана, Олена Яловик, Степан Гіга (молодший), гурт «Будьмо», Михайло і Мар’яна  Гардамани, Зоряна Юдін, Роксолана Калин, Андрій Бема, Уляна Маляр, Віра Чернушенко.ом пісенної премії є Благодійний фонд «Мистецький храм». Президентом фонду є заслужений артист України, співак та композитор Ярослав Борута. Саме він вирішив об’єднати у велику, творчу, співучу родину усіх естрадних виконавців нашої країни і зробити Івано-Франківськ столицею української пісні.

Ярослав переконаний: «Справжня пісня, добра милозвучна музика, зворушливий та глибокий текст є потужною зброєю, яка надає надійний захист від обману, пропаганди та агресії. Люди, які мають можливість відчути український дух, патріотизм, любов до рідного краю, його мови та краси, ніколи не поведуться на спокусливі обіцянки чи пропозиції недоброзичливих загарбників. Усі ці фактори закладені в пісенних творах українських виконавців, які все своє життя прославляють культуру нашої матері-України. Пам’ятайте: ми маємо що захищати і за що боротися».
Головою оргкомітету, який щорічно створюється організаторами, уже традиційно став народний артист України, відомий поет-пісняр Вадим Дмитрович Крищенко. Незмінними ведучими «Галицького шлягеру» були Анатолій Матвійчук та Алла Попова.
За Положенням фестивалю учасники першого туру виконували по дві пісні українською мовою, одна із них обов’язково соціально-патріотичного характеру. Усі глядачі в залі стали одночасно і членами журі. Їм були роздані спеціальні бюлетені для голосування, і вони самостійно обирали пісню-переможця кожного учасника. Свій голос за улюблену пісню також можна віддати на сайті фестивалю. Результати голосування будуть відомі під час гала-концерту, який, за словами організатора, відбудеться у березні наступного року.
Не обійшлося й без урочистостей. Орденами «За розбудову України»  Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна» були нагороджені: народний артист України Вадим Крищенко та заслужений артист України Ярослав Борута. Також від Асамблеї Національностей України вони отримали почесні грамоти, які їм особисто вручив голова АНУ Ровшан Тагієв.
Учасники, які вдруге брали участь у «Галицькому шлягері» від голови ГО «Всеукраїнська громадська ініціатива «Справедливі патріоти» Посла Доброї Волі Романа Реведжука отримали срібні тризуби-обереги, які вже носять близько дев’яти тисяч захисників східних кордонів нашої держави.
Народний артист України Анатолій Матвійчук стверджує: «Наша Батьківщина потребує фестивалів, які б пропагували традиційну українську пісню, ту, що не прогинається під модні течії та різні сучасні стилі. Також важливо  зберігати традицію проведення даного заходу, що ми і робимо. Є незмінний голова оргкомітету В. Д.  Крищенко та незмінні ведучі, ну і, звісно, організатор – Ярослав Борута. Хочу усім побажати, з свого боку, щоб знаходились добрі люди, спонсори та партнери, а  слава  «Галицького шлягеру» ширилася по всій Україні. Щоб у рамках цього фестивалю з кожним туром з’являлося якнайбільше гарних пісень і хороших виконавців».
Уляна МАНДЗЮК, віце-президент  БФ «Мистецький храм»

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники