КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Захоплення івано-франківської молоді. Які ж вони?

Молода людина – не завжди зрозуміла особа для старшого покоління. Інколи вона може творити ті речі, які не вкладаються  у голові. Та молодість на те й дана, щоб помилятись й усвідомлювати свої помилки. Отож, до вашої уваги перелік того, що викликає у сучасної молоді дикий екстаз.

 

Щороку в останню неділю червня вся українська молодь святкує День молоді. А нею у нашій державі вважаються особи віком від 15 до 34 років. Молодість – пора безтурботності й легковажності. Це час, коли ви обираєте цілі, а чого вони варті дізнаєтесь згодом. А які цілі, бажання, смаки та уподобання в івано-франківської молоді — читайте нижче.

Інтернет – одне з перших слів, яке було чути при запитанні про те, де найбільше проводять час молоді люди. Практично усі перебувають  «онлайн». Наш смартфон – вірний супутник, без якого важко уявити день. Прокинувшись, ми починаємо перевіряти повідомлення у різноманітних соціальних мережах. Добираючись до потрібного місця, гортаємо стрічку в тій вже всесвітній павутині. Як мінімум дві години на день витрачаємо за сидінням у ґаджеті. Як це не сумно, але віртуальний світ витісняє реальність. Ходіння у магазини, живе спілкування, витрачання часу на пошук відповіді – це все відійшло на задній план з розвитком всесвітньої мережі. Зараз для молодої людини не проблема одночасно завантажувати пост на Facebook, відповідати на запитання у ask.fm, постити нові фото в Instagram, при цьому спілкуючись у месенджерах.
Незважаючи на технічний прогрес, молодь покидає свої домівки й активно займається спортом. Я переконалась у цьому, прогулявшись місцевими дворами, де мала змогу дізнатись різноманітні цікавинки. Одні відвідують секції, інші — ходять у тренажерний зал, треті – бігають навколо міського озера, хтось займається на турніках. Для когось спорт – це ранішня зарядка. Та все-таки можна сміливо стверджувати, що івано-франківська молодь – це здорові, активні й спортивні люди.
На власні очі переконалась, що наша молодь любить проводити час у кінотеатрах. «Квитки на сеанс розкуповуються з блискавичною швидкістю, тому вільних місць зазвичай не залишається», — розповіли працівники «Космосу». Як відомо, останні ряди – місця для поцілунків. Цікаво, що юнацтво найчастіше обирає саме їх. Але чи пов’язано це з тим, що вони поєднують перегляд фільму з романтикою, однозначно стверджувати не можна.
Театр, на жаль, не такий популярний серед молоді. Відвідавши його тричі з періодичністю в один день, помітила, що вільних місць на виставі зазвичай немає, адже часті гості – це старші люди зі своїми внуками або закохані пари за 40 років. У залі були, звісно, й молоді люди, але не в такій великій кількості, яку можна побачити у кінотеатрах.
Як виявилось, без музики сучасні люди – як без повітря. Вона для нового покоління – можливість висловитись, передати свої переживання, пережити важкі моменти в житті. Тож не дивно, що молодь настільки зацікавлена у проведенні музичних фестивалів. Ця думка підтверджується й тим, що побачити на вулицях міста підлітків без навушників – рідкісне явище.
Бібліотеки — місце тиші і спокою. І тут, справді, тихо… Побачити тут молодь – задоволення, яке трапляється часто. Це мотивується багатьма чинниками: стереотипним мисленням, доступністю електронних книг, не завжди великою книжковою базою наших книгарень. Але це зовсім не означає, що молодь не читає. Вона читає! І якщо говорити про її літературні вподобання, то   це класична література, фантастика, детективи та книги про кохання.
Сучасні молоді люди цікавляться модою. Це факт. На вулицях можна часто зустріти хлопців і дівчат у яскравому одязі. Наша молодь може і вміє поєднувати непоєднувані речі. Великими губами, різними відтінками кольору волосся, взуттям на величезній платформі уже нікого не здивуєш. Кожен старається заявити про себе зовнішнім виглядом. Багато хто навіть погоджується на операції, щоб відповідати канонам моди. Цікаво, що це актуально не тільки для дівчат, а й для хлопців. Проте в погоні за модою дуже важливо пам’ятати про моральні цінності. Мода сьогодні одна, а завтра вже інша. Отож, притримуймось людської моралі за будь-яких обставин.
Франківська молодь полюбляє «тусити» у нічних клубах. А їх у нашому місті вистачає. Важко висловити однозначне судження про шкоду чи користь дискотеки. Усе залежить від того, з ким ми туди ходимо, скільки часу там проводимо і як. Важливо те, що як ми себе поводимо – того ми й шукаємо. Отож, вміння відпочивати, не піддаючись при цьому поганому впливу оточуючих, – запорука правильного духовного життя.
Варто згадати й про подорожі. Вони викликають у молоді безкінечний потік емоцій. Позитивних емоцій. Адже щасливий той, хто може практично у будь-яку свою розповідь вмістити «Коли я був у…». Кожному цікаво відкрити для себе щось нове, зустріти цікавих людей, ознайомитись з іншими культурами, відпочити тілом та душею… Нашу молодь можна порівняти з колекціонерами. Але колекціонують вони не речі, а враження.
Як би не було, молоді люди захоплюються саме так, як і слід захоплюватись і любити, тобто надмірно.
Тетяна ДАРМОГРАЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники

Цитата тижня

ЦИТАТА ТИЖНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

07:27:51, 7 Липень 2018

Олександр ТУРЧИНОВ, секретар РНБО (Людина-епоха) – Пішов із життя Левко Лук'яненко – справ[...]

Трибуна депутата

Працюємо задля того, щоб кожен мешканець Вовчинця завжди відчував гордість за своє село

Працюємо задля того, щоб кожен мешканець Вовчинця завжди відчував гордість за своє село

07:15:40, 7 Липень 2018

Володимир Фецич, депутат міської ради, фракція ОП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Мину[...]

Vox Populi

VOX POPULI: Що б ви порадили молодому поколінню, з огляду на ваш досвід?

VOX POPULI: Що б ви порадили молодому поколінню, з огляду на ваш досвід?

06:35:28, 7 Липень 2017

Валерій Петрович, інженер-пенсіонер: – Навчитися культури поведінки, зрозуміти, що круто і модно бу[...]

КУРСИ ВАЛЮТ