КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Життєве кредо Василя Романюка

Romanuk-15Він твердо переконаний у тому, що кожен українець повинен знати, яким був цей світ для тих, хто жив у минулому. І кожен наш сучасник неодмінно має пам’ятати: якщо ти не залишиш після себе жодного сліду на землі, то марно проживеш свій вік. Такого постулату все своє життя незмінно дотримується відомий на Прикарпатті культурно-громадський діяч, педагог, письменник-публіцист і краєзнавець, лауреат премії ім. І. Вагилевича Василь Романюк.

Днями в обласній філармонії відбулася презентація другої книги його трилогії «Місто між двома Бистрицями» та краєзнавчого збірника «Жити з книгою», а разом з тим – і відзначення 60-річчя їх автора. Благословили це літературно-мистецьке дійство священики – о. Роман Козак від Івано-Франківської єпархії УАПЦ, о. Василь Гоголь від Івано-Франківської єпархії УГКЦ, настоятель Богородчанської греко-католицької церкви Івана Богослова о. Іван Мачкодера та сотрудник о. Михайло Момот.

Із Богородчанщиною у ювіляра особливі стосунки, адже В. Романюк, нині відповідальний секретар Івано-Франківської міської ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, народився в селі Старі Богородчани. Його дід Іван Романюк довгі роки був дяком у церкві Пресвятої Трійці, де зберігався придбаний цією релігійною громадою славнозвісний Богородчанський іконостас із Манявського скита. І Василеві батьки свято берегли духовні й національні традиції свого роду і народу. Продовжив та примножив їх Василь, який з юних літ зацікавився минувшиною свого краю, збирав і занотовував історичні факти, висвітлював їх у пресі, а згодом – і у своїх книжках.
Разом із теплими словами привітання на адресу ювіляра йому також вручили відзнаки за вагомий внесок у розвиток історії та культури рідного краю та з нагоди 60-річчя від дня народження начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, голова міської ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Михайло Верес, гість із Києва – голова Української республіканської партії кандидат політичних наук Сергій Джердж, а також керівництво Богородчанського району – Ярослав Паранюк та Михайло Головчук, селищний голова Ростислав Заремба, головний лікар Богородчанської ЦРЛ Юрій Манюх.
Зичили Василеві Костянтиновичу повсякденної щедрої Божої опіки, здоров’я і життєвої наснаги для здійснення нових творчих задумів, плідного довголіття директор видавництва «Симфонія форте», у якому побачили світ більшість книг ювіляра, Ярослав Семко, а також друзі, колеги, ті, з ким переплітаються життєві стежини Василя Романюка у щоденних пошуках історичної правди. Вітання ювілярові тісно перепліталися цього дня із мистецькими виступами. Пісні, танці, твори класичної музики дарували аматорські колективи й виконавці всім присутнім у залі філармонії, а передовсім – ювілярові, котрому як фахівцеві пам’яткоохоронної справи прикарпатці завдячують збереженням десятків пам’яток історії та культури. Справжнім сюрпризом для Василя Костянтиновича стали виступи сина – лікаря Назарія, котрий подарував татові мелодії класичної музики на гітарі (а ще юнак танцював у складі «Арту»), та племінника – співака Богдана Романюка.
Була на урочистості і небайдужа людина, яка повірила у важливість його справи і підтримала й допомогла, – меценат і автор однієї з частин другої книги трилогії «Місто між двома Бистрицями» Олег Лисак, засновник і директор будівельної компанії «Івано-Франківськміськбуд».
У цей день до великої зали обласної філармонії також завітали нащадки славних родин не тільки з Богородчан, Івано-Франківська, Львова, а й столиці України – з міста Києва. Вітали ювіляра рідні, друзі та колеги. Бажали наснаги, міцного здоров’я, творчого натхнення і нових здобутків на теренах краєзнавства, зрештою багатьох років щасливого життя поза ювілеями й датами. Життя, в якому переважатимуть дні, сповнені творчості й любові до ближніх.
M. ЗЕЛЕНЮК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники