КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Зроблять більше

doroga-22У Івано-Франківську оголосять додатковий тендер на капремонт двох вулиць.
Про це повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайло Смушак. За його словами, цьогоріч на капремонти доріг, замовником яких є департамент комунального господарства, у міському бюджеті передбачено 15 млн. 210 тис грн., а на поточні ремонти – 3 млн. 174, 5 тис. грн. Незабаром комунальники планують оголосити додатковий тендер на капремонт ще двох вулиць.

Мова йде про другу чергу капремонту вулиці Богдана Хмельницького на ділянці від вул. Радіщева  до вул. Івасюка. На це, за попередніми підрахунками, необхідно майже шість мільйонів гривень. Ще більше доведеться витратити на капремонт двох ділянок вулиці Гетьмана Мазепи. Від вул. Січових стрільців до вул. 100-річчя Червоного Хреста ремонт обійдеться у 5 млн. 700 тис, а на ділянці від вул. 100-річчя Червоного Хреста до вул. Гетьмана Дорошенка – у понад 15,5  млн. грн.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що є сподівання на те, що капремонт вулиці Гетьмана Мазепи профінансують з державного бюджету і водночас поцікавився, коли комунальники планують завершити реконструкцію вулиці Шевченка на ділянці від вул. Січових стрільців до вул. Гординського. «Плануємо до Дня незалежності»,– відповів М. Смушак і додав, що вулицю реконструюватимуть у такій самій стилістиці, як попередню ділянку. «Вона буде гарною і стане ще однією окрасою міста», – запевнив він.
Начальник управління капітального будівництва Володимир Ковальчук поінформував, що відбувся тендер на капремонт вулиці Княгинин і роботи там орієнтовно розпочнуться 10-15 червня. «Тендер відбувся, але мусимо дотримати процедуру, бо фірма, яка його програла, може оскаржувати результат»,– пояснив він. На ремонт цієї вулиці необхідно орієнтовно п’ять мільйонів гривень, з яких на перший етап робіт у бюджеті наразі передбачено 2 млн. 700 тис.
Також, за словами В. Ковальчука, незабаром розпочнеться й довгождане продовження будівництва дороги, яка має сполучити Південний і Північний бульвари. Роботи розпочнуть зі сторони вулиці Бельведерської, через територію ринку, практично до вулиць Сонячної-Хотинської.  «Там земля і приміщення перебувають в оренді і є у власності міста, тому вирішили розпочинати звідти, бо з іншого боку приміщення у приватній власності, і їх ще треба викуповувати, а цей процес може затягнутися», – пояснив вибір ділянки для початку будівництва продовження нової дороги В. Ковальчук.
Принагідно начальник міського УКБ поінформував, що уже вирішені всі спірні питання щодо виготовлення проекту будівництва вулиць 24 Серпня і продовження вулиці Стуса, «на виході» документація на капремонт частини вулиць Івасюка (від будинку № 12 на вул. Угорницькій до Незалежності) і Незалежності (від перехрестя з вул. Угорницькою до моста через річку Бистрицю Надвірнянську). Укладені угоди зі «Станіславською архітектурною майстернею» на виготовлення проектів капремонтів вулиць Бельведерської, Грюнвальдської та Грушевського.
Водночас міський голова Р. Марцінків висловив невдоволення темпами ремонту доріг. «Ми щось почали, щось в роботі, але темпи недостатні. Якщо робити проекти до серпня, то дороги доведеться ремонтувати у вересні, коли почнуться дощі. Часу не так багато. Влітку техніка має працювати. На липень-серпень, коли люди відпочивають і у місті менше машин, має припасти пік ремонтів доріг», –  сказав мер.
Нагадаємо, що наразі тривають капремонти вулиць Хмельницького, Целевича, Гетьмана Дорошенка, Військової та Гнатюка. У найближчих планах – завершення робіт на вул. Менделеєва, Глібова, Промисловій, Галицькій. А до кінця літа також планують відремонтувати вулицю Марійки Підгірянки та більшу частину вул. Слави Стецько з боку вулиці Коновальця.
Стах Мірчук

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники