КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Зруйнована основа

doroga-30Народні депутати призупинили початок ремонту доріг на Прикарпатті
Цього тижня на Прикарпатті мав початися ремонт доріг.  В облдержадміністрації провели відповідну нараду, після чого відвідали перший об’єкт – ділянку дороги «Івано-Франківськ – Львів», біля Більшівців. Побачивши, як відбувається «освоєння коштів», на вимогу народних депутатів від Прикарпаття, які домоглися їхнього виділення, роботи вирішили призупинити. Кажуть, порушена технологія. Але найгірше, що вже  зруйнована основа. І дороги, і віри у прозорі тендери ремонту доріг  Прикарпаття за сучасними технологіями.

«Ми всі маємо продемонструвати готовність належним чином виконувати роботи та вести контроль. Основна ціль наради – зрозуміти завдання, яке стоїть перед нами, – наголошував голова ОДА Олег Гончарук.  – Але я бачу, що ми не до кінця усвідомлюємо наш шанс розвинути інфраструктуру». За словами О. Гончарука, відремонтованими дорогами на  Прикарпаття може заїхати чотири мільйони туристів. А це потужний поштовх для розвитку краю, його інфраструктури, створення нових робочих місць. Тому 650 мільйонів гривень,  виділених за сприяння народних депутатів від Прикарпаття на ремонт доріг, потрібно освоїти якомога якісніше.

Однак якість освоєння коштів на ремонт доріг Прикарпаття у народних депутатів викликала не те, що сумнів, а обурення. Як зазначив  нардеп Юрій Дерев’янко, проекти і тендерні пропозиції ремонту шляхів Прикарпаття службою автодоріг сформовані під застарілі технології. Його колега Олександр Шевченко, після побаченої технології ремонту дороги біля Більшівців взагалі заявив: «Фактично ми маємо справу з кричущою некомпетентністю та шкідництвом і необхідністю збільшувати видатки на ремонт. Те, що відбувається зараз, не що інше, як руйнування дороги. Ресайклером розпушили і змішали з болотом ту основу, яка була, зменшивши її несучу здатність у десять разів».
Натомість і представники фірми, яка ремонтує цю ділянку дороги, і керівник служби автодоріг області говорять, що все відбувається згідно з технологією та не розуміють, чому їх звинувачують у некомпетентності. «Всі чекали, коли почнуть ремонтувати дороги, а зараз нас зупинили, – каже начальник Служби автодоріг в Івано-Франківській області Микола Проців. – Наші народні обранці на ремонті доріг розуміються краще, ніж всі служби автодоріг, «Укравтодор» і проектні інститути. Очевидно, початок робіт комусь не подобається, тож і почався тиск. Завтра до нас приїдуть технологи та спеціалісти «Укравтодору», які з’ясують, чи правильно ведуться роботи».
Уже наступного дня, у  вівторок, на одному з інформаційних сайтів оприлюднили висновок за підписом першого заступника директора «Державного дорожнього науково-дослідного інститут ім. Шульгіна» Валерія Вирожемського. Він засвідчив невідповідність вимог технології холодного ресайклінгу на цій ділянці дороги. «Під час візуального обстеження 21.07.2015 р. на цьому об’єкті було виявлено порушення технології холодного ресайклінгу на ділянці в кількасот метрів. Під час фрезування було недотримано глибини фрезування, що призвело до перемішування перезволоженого глинистого грунту з щебенево гравійним шаром. Такий матеріал, в якості основи, не дає можливість влаштування якісного і стабільного покриття на ньому», – йдеться в документі.
«Я не розумію, як можна так будувати дороги, щоб через рік їх уже не було», – ще до цього висновку «ДерждорНДІ» обурювався народний депутат Анатолій Матвієнко, який піддав сумніву відповідність займаній посаді керівника служби автодоріг в області М. Проціва. Тож він запропонував очолити процес контролю за якістю виконання робіт особисто голові ОДА. «В облдержадміністрації має бути людина, яка відповідатиме за кожен сантиметр доріг в області. Я бачу, що лише ви можете очолити цю роботу», –  сказав  А. Матвієнко.
Залишається сподіватися, що після цього інциденту, якість ремонту автошляхів в області таки стане кращою. Тим більше, що кількість відремонтованих цьогоріч доріг може збільшитися. Адже народні депутати від Прикарпаття буцімто готові взяти у цьому пайову фінансову участь. «На три дороги – Львів-Івано-Франківськ, «підкову Косівську» і Долинську ділянку, ми, всі тут присутні, даємо своїх депутатських по десять мільйонів гривень. Ми мусимо відкрити міжнародну транспорту лінію на Франківськ. Нам треба міжнародний аеропорт у Франківську. Нам треба, щоб люди за півтори години доїхали зі Львова до Буковелю. Це виведе область на інший рівень», – наголосив на нараді в облдержадміністрації А. Матвієнко.
Іван ГІРАК        

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники