КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську здійснюється відповідно до пріоритетів антикорупційної політики держави, визначених “Засадами державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2014—2017 роки”, Законом України „Про запобігання корупції”, “Державною програмою щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015—2017 роки”, в управлінні видано наказ від 28.07.2017 № 140 „Про Заходи управління Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську щодо виконання Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2017 рік”, якими затверджено відповідні Заходи, визначено осіб, відповідальних за впровадження та виконання Антикорупційної програми Пенсійного фонду України.

З метою здійснення моніторингу норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність органів Пенсійного фонду України, для виявлення прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління в корупційну чи злочинну діяльність, на апаратних нарадах були обговорені Правила етичної поведінки державних службовців та права детективів Національного антикорупційного бюро України  та проведено ознайомлення з ними працівників управління.
Проведено аналіз діючих нормативно-правових актів, що передбачають порядок і шляхи врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління та механізм контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення керівного складу управління та членів їх сімей.
Управління дотримується визначеного законодавством порядку процедури, що здійснюється в рамках проведення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат. Видача застрахованим особам довідок про розмір заробітної плати, внесків до Пенсійного фонду і стаж роботи, які накопичені в Реєстрі застрахованих осіб проводиться тільки за особистим зверненням застрахованої особи при пред’явленні паспорта. Розгорнуті актуальні виписки з облікових карток застрахованих осіб для призначення (перерахунку) пенсії надаються тільки по запитах відділу пенсійного забезпечення. Працівниками дотримуються вимоги щодо збереження інформації з обмеженим доступом, а також іншої інформації, яка згідно з законодавством не підлягає розголошенню.
З метою підвищення особистої відповідальності, усунення причин та умов, що можуть сприяти вчиненню порушень проводяться технічні навчання, семінари та бесіди з працівниками управління. Так, 23 лютого, 08 серпня,                 02 листопада, 08 грудня, 18 грудня 2017 року розглядались питання щодо запобігання та виявлення корупції, доводились до відома зміни, які відбуваються в антикорупційному законодавстві, попередження про персональну кримінальну, адміністративну, цивільно-правову та дисциплінарну відповідальність за вчинення корупційних правопорушень. За підсумками проведених семінарів було проведено тестування працівників управління  в грудні 2017 року.
Для підвищення рівня ефективності, доступності, відкритості та прозорості діяльності управління Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську було опубліковано Заходи управління Пенсійного фонду в місті Івано-Франківську щодо виконання Антикорупційної програми на 2017 рік.
Для забезпечення оприлюдення інформації про закупівлю товарів, робіт і послуг складено план закупівель на 2017 рік. Вся інформація про закупівлі товарів, робіт і послуг та використання коштів Пенсійного фонду України оприлюднюється в установленому порядку, передбаченому законодавством. Управління здійснює закупівлю товарів на суму 50 тис.грн. і вище з використанням електронної системи закупівель у порядку, визначеному законодавством, та відповідно до вимог наказу Пенсійного фонду України від 01.04.2016 № 35 „Про заходи щодо забезпечення виконання Закону України “Про публічні закупівлі”.
На виконання вимог статті 45 Закону України “Про запобігання корупції” до 1 квітня 2017 року проведено декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру державними службовцями управління у визначені законом терміни. Подано декларацій – 148.
Працівники управління ознайомлені з вимогами ст.25, 27 Закону України „Про запобігання корупції” щодо сумісництва та суміщення з іншимим видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб.
Ведеться систематична роз’яснювальна робота щодо вжиття та недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів, а також обов’язковості повідомлення про наявність конфлікту інтересів та пошуку його врегулювання і усунення.
В управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську завершено перевірку, передбачену Законом України „Про очищення влади”. Станом на 22.12.2017 проходить люстрацію 1 новоприйнятий працівник.
Відносно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, згідно із Законом України “Про запобігання корупції”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 171 „Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” проводиться спеціальна перевірка.
У вересні 2017 року начальник управління взяла участь у короткостроковому семінарі ”Запобігання та протидія проявам корупції” в Національній академії державного управління при Президентові України в місті Києві.
Аналіз свідчить, що керуючись Законами України „Про запобігання корупції”, „Про державну службу”, „Про очищення влади” в управлінні вживаються заходи щодо запобігання порушення законодавства, добору і підготовки кадрів, додержання вимог законодавства при просуванні по службі, посилення виконавської та трудової дисципліни. Робота спрямована на підвищення особистої відповідальності кожного за суворе додержання законів, збереження державного майна, недопущення використання державними службовцями своїх повноважень у корисних цілях, попередження корупційних правопорушень, інших порушень законодавства.
При виконанні працівниками управління посадових обов’язків випадків порушення антикорупційного законодавства не виявлено.
Завідувач сектору по роботі з персоналом   О. Раковецька

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники